Keeway Matrix: Dopracowany Chińczyk?

Fajny teścik. No czyli z Keeway’ów testowaliśmy już; F-act’a, Matrix’a i Hurricane’a.

wygraleś

ile on ci jechal na blokadach??

V-max to nie 65-70, tylko prędzej 60-65.CPI Aragon w teście miał 63 równe :smiley: A we 2 osoby Keeway jedzie tylko 50-55, mniej niż 4T :slight_smile: I ta prędkość jak Vitality po wymianie waria to średnio w to wierzę, no ale dobra :smiley: Wybaczcie, że się szczegółów czepiam, życie… To ja może zrobię test RY-8 (jak kolega foty da) i będzie komplet Keewayów (no poza kilkoma, ale mniej znane) ogółem teścik spoko :slight_smile:

A to w takim razie przepraszam że mój dochodzi do 67-68km/h :stuck_out_tongue: O dziwo w 2 osoby prędkość u mnie spada może o 3-4km/h, nic więcej… Szkoda że innych moich zdjęc niema, widocznie musiałem coś źle wgrać :stuck_out_tongue: Jakby coś mogę nadesłać mailem moje.

Nie wiem dlaczego ale to na pewno za sprawą przełożeń bo wszystkie Keeway’e mają w miarę dobre przyśpieszenie ale v-max mają słaby.

Zgulec a mierzyłeś GPS?Tylko serio :smiley: Bo ja z kolegą we 2 wg GPS jechaliśmy w jedną stronę 51, w drugą 55, a mój Kingway odpowiednio 56 i 61.Raczej go serwisant nie oszukał, bo zdjął na początek z waria, a potem inne kolanko i chyba rolki także.Dziwi mnie tak niski v-max kumpla, może coś przytkane :smiley: W sumie dawno filtra powietrza nie czyścił :smiley: Chyba muszę mu w tym pomóc, bo Keeway czeka :smiley: A Zgulec, mówię o serii, teraz ma wydech wsadzony, ale na v-max dużo nie dał :smiley: Vin, to wina przełożeń, ale pewnie czegoś jeszcze, br3w będzie wiedział, bo się na Keewayach zna :smiley:

Mój jak się wkręci na 9 tyś.obr to na GPS pokazało 67. Teraz mu się ciężko wkręcić na 9tyś, bo ma filtr do czyszczenia już, ale to się zrobi, i znowu będzie spoko. Ale to jest raczej normalna prędkość, jeździłem na innych Keewayach i było podobnie.

Keeway nie jest chiński tylko węgierski i z tego co kojarzę to właścicielem Keewaya jest Yamaha.

ahahah padam rządzisz chłopie xD SIedziba marki jest na Węgrzech a skutery są z Chin. Właścicielem Keewaya jest CPI które wykupiło Benelli.

tak jest jak mówi hiroshima

także zgadzam się hiroshima.Keeway w 100% jest Węgierski na Wegrzech także znajduje się jego siedziba, a w chinach jest tylko produkowany. A co do właściciela Keeway’a jest Yamaha, która współpracuje z produkcji skuterów z Benelli.

mój keeway na blokadach leci na prostej 60km/h

witam ma pytanko jak rozpoznaci że skuter jest zatarty umnie jest taki problem że jak go odpale to strasznie chuczy nie samowidcie czy to jest możliwe że poszło łozysko na wale czemkam na odp…