Jak poderwać kobietę na skuter?

• This topic has 25 odpowiedzi, 12 głosów, and was last updated 8 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Marta
    Użytkownik

Ja poznałem bardzo fajną dziewczynę:) Po prostu Olunia chce się nauczyć jazdy skuterem i kupić sobie skuter. To dlaczego mam Jej nie pomóc? Skuter jest prawie nowy i dobrze utrzymany:) I jestem bardzo zadowolony!!! Vojtek Skuterman

wojtas_1987
    Użytkownik

Fajnie napisany artykuł, widziany oczami kobiet. Mi się podoba 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Cash
    Użytkownik

W przedostatnim zdaniu: sympatią, nie sympatiom.

UPG
    Użytkownik

Fantastycznie napisany artykuł, czekam na więcej 😛

qazwsxedc
    Użytkownik

Gratuluje Marta! Według mnie trafiłaś w sedno sprawy-poczucie bezpieczeństwa. Znam wiele dziewczyn które boją się jeździć ze swoimi faceta…no i w sumie się im nie dziwie;p

Rugbyman
    Użytkownik

Popieram teze, ze nie trzeba popisywac sie osiagami skutera czy tez brawura. Wystarczy posiadac zadbany, czysty skuter i randka na pewno uda sie znakomicie. Tak samo jak kobiety patrza na zadbane meskie dlonie, tak samo ocenia nas po wygladzie skutera. Zatem panowie przed spotkaniem z dziewczyna szmatki w ruch i sukces gwarantowany. Aha, uwazam, ze bardzo ladnie wyglada nanisienie czarnidla na opony. Czyste, czarne i wyrazne oponki robia wrazenie. P. S. Nie moge zastosowac polskich liter, poniewaz pisze z neta w komorce bez polskiego menu. Jeszcze dzis jest w Wawie na terenie torow wyscigow konnych na Sluzewcu motobazar. Sporo fajnych rzeczy dla nas skuterowcow. Wejscie 10 pln. Ja wczoraj obkupilem sie znacznie. Polecam. Szerokosci 🙂

Patrykk
    Użytkownik

Moim zdaniem trzeba być trochę ograniczonym, żeby podrywać Kobietę na skuter ; p. Np . Moja dziewczyna do momentu zawarcia ' paktu ' nic nie wiedziała o moto ; d.

qazwsxedc
    Użytkownik

Bo wiecie, w sumie Tytuł artykuły ma się nijak do jego treści;p Bo Marta nie napisała praktycznie ani słowa o tym JAK poderwać dziewczyne na skuter, co najwyżej napisała jak wartoby było zachowywać się jadąc z dziewczyną! Prawda jest taka, że wszystkie dziewczyny, które lecą na motor, skuter, auto itp.to dla mnie Blachary, których nie darze żadnym szacunkiem!

Patrykk
    Użytkownik

Qaz dobrze prawi ;-). Szacun .

Kosik
    Użytkownik

skuterman – widziałem Cie na rozpoczeciu, stalismy obok siebie, jak i nasze maszyny obok siebie, to raczej nie pomyłka 🙂

Marta
    Użytkownik

Cmoki chłopaki, dzięki za komentarze, nie sądziłam, że tak Was ten temat zainteresuje:D Ściski z Trójmiasta!

Marta
    Użytkownik

QAZ – ja blacharą nie jestem:)

qazwsxedc
    Użytkownik

Martuś, wiem że nie jesteś blacharą- absolutnie nie odnoś tego do siebie;) Jeśli źle mnie zrozumiałaś, to przepraszam.

lukas548
    Użytkownik

Dobry artykulik ale napewno lepiej coś poderwać jakimś dobrym autem bo jednak wolą dziewczyny 4 kółka bo śię nie przewrócą.

Ula
    Użytkownik

coś to raczej można najwyżej złapać z takim podejściem. Po poderwać to można KOGOŚ. No chyba, że się poluje na blachary, wtedy takie „uprzedmiotowienie” jest zrozumiałe.

Ula
    Użytkownik

qazwsxedcy ja zwracam uwagę na samochody i ich kierowców. Przykładowo: w miarę przystojny facet wysiadajacy z opla corsy jest dla mnie potencjalnie mniej intrygujący niż kierowca ładnie – nie dresiarsko – zrobionej bmw, a ten z kolei ciut nudnawy w porównaniu z prowadzącym np. fiata X1 9 bertone. Oczywiście, nie lece zaraz do niego i nie pakuje sie na przedni fotel… ale zawsze się usmiechnę lub ukłonie, ajk stoimy razem na światłach. Blacharą sie nie czuje, chociaż fajne pojazdy zdecydowanie mnie kręcą 🙂

lukas548
    Użytkownik

Ten źielony motorek też facetów kręći pewnie

lukas548
    Użytkownik

No kturego byś wybrała tego na skuterku czy na cbr600 http://www.youtube.com/watch?v=TC_aG9F3csg

qazwsxedc
    Użytkownik

Ula, w tym co opisałaś to nie ma nic złego. No ale napewno nie zaprzeczysz, że są kobiety, które jak zobaczą gościa w BWM X5 to już wiedzą, że musza na niego polować, bo jest przy kasie. A gdy będzie za nimi chodził jakiś naprawde wartościowy gość jeźdzący komunikacją miejską to go oleją.

Ula
    Użytkownik

qazwsxedc nie no oczywiscie, że masz rację 🙂 chciałam tylko wyjasnic, że lecieć na samochód ma kilka różnych znaczeń 🙂 i nie zawsze = blachara 🙂

Ula
    Użytkownik

lukas548 – nie lubie tego motoru, jak cbr to tylko 1100,więc byłam przekonana, że skuter… Ale on jest tak szpetny, ze z bólem serca mówię: Honda

Ula
    Użytkownik

A co do skutera … 🙂 no jasne, ze kreci, mam wrażenie, że wszytskim motocyklistom/skuerowcom podobają się dziewczyny na jednośladach. Przynajmniej mają pewność, że nie będą musieli wybierać: związek czy jazda 🙂

lukas548
    Użytkownik

Dzisiaj widziałem dziewczyne na potężnym śćigaczu a chyba 1 raz w żyćiu widziałem kobietę za sterami śćigacza.

lukas548
    Użytkownik

Mógł bym z nia jechać na tylnym siedzeniu bo kobiety chyba jednak ostrżniej prowadzą w statystykach.

Sv80
    Użytkownik

Ja sam nauczyłem moją dziewczynę jeździć skuterem i nieraz jak jedziemy np. nad jezioro to zawsze daję jej prowadzić 😀

Anonim
    Nieaktywny

Czy ja wiem czy skuter jest sposobem na podryw?? Ciekawe

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button