Inca Street. Pierwsza w Polsce wideo prezentacja modelu

Ładna maszynka :slight_smile: i masz gdzie pojezdzic takie uliczki wrecz stworzone do jazdy skuterem . A tak z innej beczki co to za piosenka ?? bardzo mi sie spodobala a nie slyszalem i nie wiem gdzie szukac pozdrawiam Arek

Witam. Wykonawcą tej piosenki jest kapela “FATUM”, a tytuł to “Mania Prędkości” . Pozdrawiam

Dzieki bardzo juz mam :slight_smile: super piosenka podziekowal i szerokosci pozdrawiam

Hey wodzu to znowu ja bo posiadam ta ince wrocila cala i zrowa tylko odlaczyli mi jedno swiatlo moj znajowy bedzie rozmawial z rzeczoznawca na ten temat. Bo to troche dziwne. Ostatnio zlapala mnie policja i mnie spisali ze jezdze w niepelnych swiatlach mowie im ze tak zrobili mi na salonie bo podobno producent zalecil ale oni nic … I mam jeden najwazniejszy problem skuter po przejechaniu 120 km z pelnego wskaznika baku przeskoczylo na czerwony Mogłbys sie wypowiedziec na ten temat. Bardzo dziekuje i pozdrawiam

Załóż temat to pomyślimy co to może być;) tu są tylko komenty;)

Ze mną koleś chciał się ścigać takim skuterem tylko że czerwonym z moim Quantum’em. Hahaha, jak dałem full manetkę to ‘‘odpłynął w moich lusterkach’’.

To samo co Quantum Ferro Modo itd, chinole

Wodzu ty zrobiłeś osobiście ten filmik?