Dlaczego skuter gaśnie na wolnych obrotach?: Wariator Odc. 2

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Bardzo ładnie,oby tak dalej 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Jasno i wyraźnie wytłumaczone.Niektórzy popełniają błąd regulując gaźnik na zimnym silniku.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

qazwsxedc
    Użytkownik

jeśli się nie mylę, to właśnie o tym BARDZO WAŻNYM fakcie nie było ani słowa. Prawda?

Raf
    Użytkownik

ładnie – byle tak dalej 🙂 „Niektórzy popełniają błąd regulując gaźnik na zimnym silniku.” „jeśli się nie mylę, to właśnie o tym BARDZO WAŻNYM fakcie nie było ani słowa.” Faktycznie – raczej nie było 😉 ale i tak ok jak na początki.

stanislaw
    Użytkownik

mam skuter pop corn właśnie ten problem mnie dotyczy gaśnie mi na wolnych obrotach jak go wyregulować dojście do gażnika jest trudne czy można to samemu zrobić

waciaq
    Użytkownik

Witam, bardzo „cenna” rada jednak to tylko 1 z przyczyn gaśnięcia skutera. Prawda jest taka, że skuter może gasnąć (jeśli chodzi o 4T)np przez nie szczelny zawór, pęknięty lub przetarty (ogólnie nie szczelny) wężyk od krućca, zła świece, brudną dysze wolnych obrotów w gaźniku! I wiele innych, nie ma 1 cennej rady jak w „słuchowisku” na temat. Szykajcie, pozdro

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button