Dlaczego jesienne wieczory są tak chłodne?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Dlaczego jesienne wieczory są tak chłodne?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LiVre LiVre 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Nie bylo by rozczarowan jesli ubirzemy kalesonki lub odziez ocieplana i kominiarke 😀 Bez tego ciezko sieteraz jezdzi. Ja juz nie dlugo chowam skuter. Wnioskuje z Wariatora Leszku ze podpowiesz nam jak najlepiej przechowywac skuter pod tzw chmurka i w garazach. Czekamy …. 😛 P.s. Fajnie posiadac motokoc. Niestety koszt to okolo 300 zl. Moze da uszyc sobie cs takiego samemu ? %-) Uwielbiam SKuterowo.com za artykuly. WIecznie jest cos nowego do przeczytania i uczenia sie. BO czlowiek uczy sie cale zycie.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Właśnie, ja jeżdżę do pracy i z powrotem praktycznie tylko między piątą i siódmą rano więc wtedy gdy jest najzimniej.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Dopesc
    Dopesc
    Użytkownik

Ja tez jezdze wlasnie w tych godzinach.O 6 rano potrafi niezle wyziebic.A wracam o 23. Na szczescie gruba bluza plus zimowa kurtka ,kalesonki i kominiarka pozwalaja przejechac te 10 km ;p

Zdjęcie profilowe kriis
    kriis
    Użytkownik

Z niecierpliwością czekam na testy, mam nadzieję że znajdą się tam pozycje które nie są wygórowane cenowo 🙂

Zdjęcie profilowe LiVre
    LiVre
    Użytkownik

Ostatnio napisałem długi artykuł na temat przechowywania skutera w garażu zimą ale chyba niestety nie został przyjęty 😉

Skuterowo.com – internetowa jazda z full manetką;D

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie