Dlaczego jesienne wieczory są tak chłodne?

Nie bylo by rozczarowan jesli ubirzemy kalesonki lub odziez ocieplana i kominiarke :smiley: Bez tego ciezko sieteraz jezdzi. Ja juz nie dlugo chowam skuter. Wnioskuje z Wariatora Leszku ze podpowiesz nam jak najlepiej przechowywac skuter pod tzw chmurka i w garazach. Czekamy … :stuck_out_tongue: P.s. Fajnie posiadac motokoc. Niestety koszt to okolo 300 zl. Moze da uszyc sobie cs takiego samemu ? %-) Uwielbiam SKuterowo.com za artykuly. WIecznie jest cos nowego do przeczytania i uczenia sie. BO czlowiek uczy sie cale zycie.

Właśnie, ja jeżdżę do pracy i z powrotem praktycznie tylko między piątą i siódmą rano więc wtedy gdy jest najzimniej.

Ja tez jezdze wlasnie w tych godzinach.O 6 rano potrafi niezle wyziebic.A wracam o 23. Na szczescie gruba bluza plus zimowa kurtka ,kalesonki i kominiarka pozwalaja przejechac te 10 km ;p

Z niecierpliwością czekam na testy, mam nadzieję że znajdą się tam pozycje które nie są wygórowane cenowo :slight_smile:

Ostatnio napisałem długi artykuł na temat przechowywania skutera w garażu zimą ale chyba niestety nie został przyjęty :wink: