Dlaczego Polska ma się przesiąść na skutery?

Dobrze, że przybywa ludzi dla których skuter staje się podstawowym środkiem lokomocji, choćby tylko w lecie;) Zasadniczo, użytkowników skuterów można podzielić na 2 grupy: -dla których skuter jest tylko środkiem lokomocji- byle jeździło i się nie psuło -oraz druga grupa, czyli pasjonaci, którzy jeźdzą nie dla tego, że muszą, tylko dlatego, że chcą i sprawia im to ogromną frajdę- ja zaliczam się do tej grupy! ;D Leszku, powinineś jeszcze nadmienić, że skuter można zaparkować praktycznie wszędzie- w granicach zdrowego rozsądku! W każdym bądź razie, szukanie dobrego miejsca zajmuje o wiele mniej czasu niż szukanie miejsca dla samochodu.

To prawda, zapomniałem. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Jest jeszcze 3 grupa do której ja się zaliczam, czyli: środek lokomocji do pracy połączony z frajdą z jazdy :wink:

i to jest najlepsza opcja bo łączysz przyjemne z pożytecznym;D

Jeszcze spotykamy lanserów różnej maści, znajdziemy wśród nich nawet naszych celebrytów. Powód zakupu-MODA I LANS-obowiązkowo VESPA!!!

Przekonują mnie te argumenty:) on 2 lat zbieram się do zakupu skutera i zawsze było coś…:slight_smile: Może dojrzałem do decyzji:) w przyszłym tygodniu wybieram się do sklepu, popatrzeć i popytać co i jak. Niby upatrzyłem sobie Dinka ale może na miejscu co innego mi poradzą:) Dam znać jakie wrażenia z przesiadki na jednoślada.