Co Cię najbardziej irytuje na polskich drogach?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #90352 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

5 i 6, jak dla mnie najbardzieh irytujslace.

#90353 Reply
    Yamahamen
    Uczestnik
    • 6

Dla mnie 1 i 7

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#91372 Reply
    lechoo
    Użytkownik
    • 2

Ostatnio jechałem z żoną do domu i pod długa górę wyprzedzałem ciężarówki chyba trzy jechały jedna za drugą.Jechałem ok 90 km/h ,a nagle w lusterku widzę MIŁĄ panią w volvo S60 która mruga mi światłami drogowymi żebym zjechał , ale żeby to uczynić są dwa wyjścia. Jedna z nich to zwolnić i zjechać.Druga to wyprzedzić i zjechać tylko ja już byłem na wysokości drugiej ciężarówki więc chciałem jej zjechać zaraz jak wyprzedzę , ale MIŁA pani wciąż mrugała i trąbiła bo myśli taka , że jak ona ma volvo to rządzi bo co taka moja corsina się pałęta po drodze mam zjechać i koniec!Więc za kare postanowiłem ja trochę potrzymać na tym lewym pasie i pomachalismy sobie trochę rękami i palcami.Nie jestem z tego dumny ale jest wielu kierowców którzy stosują metodę ja mam furę to ty leszczu spieprzaj.Takie sytuacje mnie irytują i w przypadku naszych skuterów też tak jest , że jesteśmy traktowani jak zło na drodze.

#94388 Reply
    Marcinkstagang
    Użytkownik
    • 0

mnie najbardziej irytuje to – np . Jade sobie przepisowo ok 50- 60 km/h środkiem swojego pasa i nagle ktoś na mnie trąbi ze mam spierdalać na bok Taki chamskie zachowania wkurzają mnie !!! Kiedyś mało co mnie tir niezepnął do rowu jade se i nagle mnie wyprzedza i musiałem szybko chamować i trąbic bo by mnie zepnął naczepom do rowu

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Reply #91372 in Co Cię najbardziej irytuje na polskich drogach?
Twoje informacje:

Back to top button