Apteczka obowiązkowa

Apteczką nie można tego nazwać,ale zawsze mam w skuterze:woda utleniona,mały bandaż,plaster.Bo ja zawsze gdzieś rękę rozwalę.

Może się uda,taka apteczka na dłuższy wyjazd by się przydała.

tez tak uważam

Ja dostałem podobną apteczkę, ale trochę mniejszą, z PZU gdy ubezpieczałem motocykl- w schowku jest na stałe.

qazwsxedc dostałeś od PZU gdy ubezpieczałeś? :stuck_out_tongue: Za samo OC czy jak? Jak ja ubezpieczałem to nic nie dostałem… (2 długopisów nie liczę xD) A co do Apteczki… Jak wygram to bd dobry samarytanin. A jak nie wygram to i tak kupię Sobie apteczkę. Argumenty z artykułu do mnie przemawiają. :slight_smile:

W przypadku skuterów podczas wypadku apteczka może okazać się pomocna, tak samo jeżeli komuś jadącemu coś się przytrafi i będzie potrzebował pomocy. W sumie przy mniej poważnych incydentach na motocyklu też się przyda, ale jak już jest jakiś hardkor to chyba ktoś sam się już nie zabandażuje, np. tak jak tu: http://www.scigacz.pl/Honda,CBR,600,F4,nocna,awantura,z,Ceberka,13047.html

Ja tak zaniedbałem ten temat ale muszę przyznać, że przydałaby się. Na razie nie zaliczyłem gleby ale kto wie co i jak będzie. A apteczka może pomóc. No chyba, że będę konał z akumulatorem w bebechach to już chyba niezazbytnio…

Załapałem się :slight_smile:

Na wygranie apteczki w konkursie? To fajnie…

Obyś nie musiał jej używać.

Święte słowa.

też się załapałem :), teraz tylko upchnąć ją w “maxi” schowek i w drogę…

Oby nikt z nas nie musiał nigdy jej użyć ale warto mieć…

Czemu apteczka zawsze się kojarzy z najgorszzyn? Czasami człowiek skaleczy palec i taż potrzebuje bandaża(plastra). Także apteczka jest potrzebna.

Właśnie dziś dostałam apteczkę od was:) Dzięki !

moniq, widać u ciebie poczta działa bez zarzutów, ja jeszcze czekam…

Też otrzymałem … dzieki jeszcze raz :slight_smile: