50CCM Euro 4 Zmiany

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 50CCM Euro 4 Zmiany

Ten temat zawiera 64 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 31 przez 40 (z 66 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

„nawet ruscy nas przeskakują”???
    człowieku. a kiedy nas nie przeskakiwali??? mają złoto, uran, rope, lit..itd, obszar jak 30 naszych krajów i byli pierwsi w kosmosie.
    Rzekłbym że nawet przeskakują wiekszość od bardzo dawna.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe berthold61
    berthold61
    Użytkownik

No ale o tym wariatorze czy sprzęgle tzw szybszym coś?? jest takowe aby ?

berti

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    berthold61
    Użytkownik

No ludzie co z wami o ruskach byscie blekotali a na temat nic , siedzicie w tych skuterkach od dawna to ktoś chyba wie czy są jakieś wariatory-sprzęgła które maja lepsze przełożenia na szybkość ?
    albo to takie ala forum aprili w którym przez rok nie dostałem odpowiedzi ani o rozmiar łożysk ani czy trzeba uszczelki i takie proste pytania bo o bardziej zaawansowane nawet nie próbowałem pytać , jakieś idiotyczne te nasze fora tak jak by nikt nic nie wiedział poza lampkami led i tłumikiem czerwonym ewentualnie czerwone sprężyny czy tarcze.
    może trzeba szukać inne fora ? pomyliłem się czy co .

berti
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może po prostu zostało to już tyle razy napisane że kompletnie nikt nie czuje potrzeby pisanie tego jeszcze raz specjalnie dla ciebie?

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Użyj szukajki. Są wariatory o zmienionym kącie na talerzach ale było już o tym milion razy. Poczytaj czym się różni sportowy wariator od serii i to może coś Ci naświetli. Poczytaj również o regulacji napędu. A jeżeli Ci odcina to masz blokady. Poszukaj to nie boli 😉

Szumi

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Dodatkowo ludziom może nie podobać się twoje roszczeniowe podejście…coś w stylu „musicie mi pomóc”. Pozdrawiam 🙂

Szumi
    berthold61
    Użytkownik

No właśnie czytam i 99 procent dotyczy to starszych typów a ja pytam o skuterek z norma euro4 , wiem że odcina i narazie nie ma rozwiązania na odcinki więc przynajmniej jadać prostą drogą te 40km/godz nie chcę aby ten silnik kręcił 8,5tys/min, a co do postawy roszczeniowej to odpada bo sam siedzę na forum samochodowym czy to golfa,audi itp i tam nie ma problemu z pomocą zwłaszcza dla kogoś kto nie zajmuje się tym na codzień . zawsze jest proste pytanie i prosta odpowiedź .

berti
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

daj linka do tego forum bo musze to na własne oczy zobaczyć jak ludzie 500 raz odpisują na posta „co mi da stożek” albo że obroty na LPG falują.

berthold61
    Użytkownik

Dobra kończmy tą dyskusję , nie pytam więcej o nic.

berti
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bardzo słusznie

Oglądasz 10 postów - 31 przez 40 (z 66 łącznie)

Temat ‘50CCM Euro 4 Zmiany’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.