50 na 80 jak? części? (Romet 747 4t)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning 50 na 80 jak? części? (Romet 747 4t)

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pecet48
    Pecet48
    Użytkownik

Witam 😀

Otóż posiadam od 3 lat skuter Romet 747 4t. Aktualnie nie jest na chodzie, ale z tym nie ma problemu gdyż usterke się usunie (prawdopodobnie zawory). Ale jako, że odczuwam już brak mocy, to chciałbym coś w nim zrobić. Problem w tym, że nie znam się na tym kompletnie. Kształcę się w zawodzie informatyka, a nie mechanika. Po prostu czasami lubię pojeździć. Oczywiście mam mechanika który mi to zrobi, ale jak powiem co i jakie części bym oczekiwał.

Także głównie chodzi mi o spis (bardzo dokładny) części i opis oraz na bardzo wielką pomoc. Tzn. czy 80 to nie za dużo? Co i jakie częsci kupic do tego modelu żeby nic się nie sypało. Oczywiście części raczej te najlepsze, nie chodzi tu o cene, a o to żeby wszystko ładnie działało i współgrało na dość długi okres. I jaką prędkość można by tym rozwinąć? Zdaje sobie sprawe że to tylko 4t i dużo z tym nie zrobie, jednak warto spróbować gdyż innego wyjścia nie ma 😉

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam 😀

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zestaw cylinder, tłok, głowica
    wał
    łożyska wału
    wariator
    sprzęgło
    pasek

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Pecet48
    Pecet48
    Użytkownik

Hmm… To może zaczne tak jak by od początku. Z tego co wiem, to najpierw trzeba wybrać cylinder. Także teraz pytanie jaki? Czy do takiego skutera jak romet 747 4T 80ccm to dobry wybór? Jakich osiągów mogę się spodziewać?

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie