4t nie chce odpalić

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis 4t nie chce odpalić

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Marcin Marcin 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #69811 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Marcin
  Marcin
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Mam motobi orlik 2 4t 4 zaworowy ostatnio jechałem i stracił moc i mi zgasł próbowałem go odpalić i nie mogłem wydawało mi się że nie ma kompresji rozebrałem go i znajomy mi powiedział że pierścienie są zużyte dzisiaj je wymieniłem i nie chce mi odpalić wstrzykiwałem paliwo i nic jeden zwór wylotowy coś mi źle chodził i może być to ale nie chciał brać paliwa iskra jest ale pojawia się tak po chwili i jest cały czas później

  #69834 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe TheBogus
  TheBogus
  Użytkownik
  • Postów: 23

  Jechałeś i Ci zgasł być może kwestia zaworów.Jesteś pewien że wszystko dobrze złożyłeś do kupy(rozrząd,zawory)?A przedtem jak tobie chodził kopcił?Najlepiej to zmień świece np:NGK.Jak zmieniałeś pierścienie to i przy okazji mogłeś wymienić razem z tłokiem,może Ci puchnie.A z tym zaworem co z nim jest nie tak?

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #69901 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Marcin
  Marcin
  Użytkownik
  • Postów: 3

  A nie wiem czy da się regulować te zawory bo żadnej regulacji tam nie widziałem Składałem później ruszałem wałem i wszystko chodziło. Czasami ale tak trochę. Jak zamawiałem pierścienie to zamówiłem od razu z cylindrem i tłokiem ale tłok na dwa zawory i założyłem same pierścienie. Jak rozkręcałem to zawór ten jeden wylotowy był otwarty jak skręcałem to go wbiłem powali ale nie otwierał się z drugim. a da się jakoś przerobić ten tłok z 2 zaw na 4 Jak coś wiecie to piszcie Z góry dzięki

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: 4t nie chce odpalić
Informacje o Tobie: