4T co podniesie osiągi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 4T co podniesie osiągi

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ziom_sony ziom_sony 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Witam. Mam pytanie. Zbytnio to wiem że najwięcej dałaby mi wymiana cylindra z 50 cm do 80 cm ale sam wymiany się nie chcę podejmować, bo może być z tego więcej szkody niż pożytku, a żeby ktoś mi zmienił cylinder to za bardzo nie mam kogoś takiego w okolicy.

Zastanawiam się nad kupnem wariatora (ale nie jakiś chiński z allegro:D za 49,99) tylko Naraku, Motoforce czy coś innego. Chcę kupić także stożek gąbkowy jakiś ale nie wiem czy to dobry wybór i wciąż się waham, bo niby byłby lepszy dźwięk , może ciut lepsze osiągi ale nie będzie ta wielka puszka z obecnego filtra seryjnego miejsca zajmować. Co z części takich, które sam wymienie byście polecili ? Jaki ten wario wybrać ?

http://www.scooterkingz.pl/wariator-naraku-sport-gy6

Pytanie odnośnie stożka: Dyszę trzeba koniecznie wymieniać, ale jaką kupić ?

Zapraszam do galerii moich fotek !
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Daj sobie spokój, zdejmij blokady i wszystko.
    Jak wymienisz cylinder na 72 dopiero warto coś kombinować.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    ziom_sony
    Użytkownik

Blokady mam zdjęte…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No i dobra, przy tej pojemności żadne wariatory, rolki, sprzęgła Ci nie pomogą. Nikt nie poda Ci złotego środka, do tego dochodzi się metodą prób i błędów, jak masz pieniądze to próbuj.
    Ale cylinder to podstawa.

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Najpierw cylinder (najlepiej od razu wał z łożyskami bo firmowe są raczej słabe ) potem kiedy masz już nadwyżkę mocy zabawa z wariatorem , rolkami, sprzęgłem itp. I trzeba się zastanowić czy to ma sens bo koszta są nie małe a zysk to te 20-30 km/h

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    ziom_sony
    Użytkownik

ok, dzięki za info

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie