4t Chinczyk sam zwalnia, nowy silnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis 4t Chinczyk sam zwalnia, nowy silnik

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Piotr Piotr 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Piotr
    Piotr
    Użytkownik

Witam, posiadam Magnusa Retro ( chińczyk 4T, 65ccm) . wstawiony nowy silnik, przejechałem nim ok 300km, wymieniłem olej. co się stało – Podczas jazdy ewidentnie słabo przyspieszał, po czym – „dławił się” i zwolnił aż w końcu zgasł. Zachowuje się czasem dokładnie tak, gdy jedziesz i nagle Ci brakuje benzyny. Bak pełny. Cóż to może być? jakaś mądra głowa wie?…

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Na początek wymień świecę, jeśli to nie pomoże wyczyść gaźnik i wyreguluj go. Wyczyść bak i wymień filtr paliwa.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Piotr
    Piotr
    Użytkownik

ok, dziekuję za info, jednak pytanie 2: czy to jest konieczne podczas gdy silnik ma 2tyg dopiero? Czy może coś popieprzyłem z olejem? Wlałem 10w40

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Jeżeli są problemy, to trzeba szukać rozwiązania, niezależnie od tego ile ma silnik. Może być w nim wadliwa świeca? Poza tym silnik masz nowy a resztę starą, więc nie zaszkodzi wyczyścić bak i zmienić filtr paliwa. 😉

Zdjęcie profilowe Piotr
    Piotr
    Użytkownik

tak. ok dzięki! 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie