4 - letnia nówka. Warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? 4 - letnia nówka. Warto?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SquC SquC 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #162626 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe SquC
    SquC
    Użytkownik

Siema!
    Poszukując motoroweru znalazłem swój wymarzony jednoślad, problem w tym, że nie jest produkowany od 4 lat, jednak znalazłem nowy i nieużywany z salonu. I mam pytanie: czy warto go kupować, czy z racji wieku coś się już w nim zestarzało? Wspomniany motorower to Romet CRS 50.

#162627 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rurek
    Rurek
    Użytkownik

Możliwe że gumy są sparciałe i izolacja kabli jeśli była zrobiona ze słabych materiałów.
    <edit> mogły się też odkształcić opony (może być płaska w miejscu styku z podłożem)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #162629 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pytanie jeszcze ile taniej możesz go kupić.

#162646 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Bierzesz sobie poprawkę na dodatkowy koszt nowych elementów gumowych (tuleje metalowo-gumowe zawieszenie silnika i amortyzatorów oraz opony i dętki).
    Przy podstawowej znajomości obsługi takiego jednośladu, możesz być z takiego zakupu nawet zadowolony. Jak ogarniasz ten temat, możesz się za to brać, inaczej sobie odpuść.

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
    #162657 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe SquC
    SquC
    Użytkownik

Super, dzięki wszystkim. Maxell, jak już pisałem już go nie produkują, zostały ostatnie niedobitki 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: 4 - letnia nówka. Warto?
Informacje o Tobie: