2T

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #34934 Reply
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

Czy można jechać np. 50km/h i puścić manetkę w 2T na 0 (minimalnie otwarta przepustnica) i tak się toczyć np. do 20 km/h i dopiero rozpocząć hamowanie albo kolejne przyśpieszanie? Czy to nie zaszkodzi silnikowi? Nie przytrze się? I dodam że jest na dotarciu.

Teraz gdy hamuje bawię się manetką dodając co raz obrotów aby olej dostał się do cylka (większą ilością). Czy dobrze robię? Proszę o odpowiedzi bo nie wiem czy tak powinno się robić czy nie 🙂

#34940 Reply
    andrzej2310
    Uczestnik
    • 0
    • 315Postów:

Zabawa manetką tak ale w 2t ujmuje się gazu stopniowo i nie do zera. chyba że chcesz się zatrzymać.

#34942 Reply
    Suawek
    Użytkownik
    • 32
    • 888Postów:

Bardzo dobrze robisz przygazówkami. Jak skuter jest rozpędzony, ma wysokie obroty i zamkniesz mu całkowicie przepustnice to paliwa i oleju dostanie się tylko tyle co przepuszcza dysza wolnych obrotów i ew uchylona przepustnica śrubką od obrotów. Jeżeli dodatkowo masz ubogo na wolnych obrotach to bardzo łatwo zatrzeć silnik.

#35031 Reply
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

Ja nawet przygazówki robiłem jak hamowałem z 30km/h 🙂 Szkoda mi nowego cylka, tłoka oraz pierścieni na dodatek są złej jakości w porównaniu z markowymi cylkami itp. dlatego trzeba uszanować ich delikatność 🙂 Dzięki 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: 2T
Twoje informacje:

Back to top button