2t 70cc nie łapie obrotów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis 2t 70cc nie łapie obrotów

Tagi: , , ,

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bursztyn
    Bursztyn
    Użytkownik

Witam mam problem mój skuter nie łapie obrotów na wolnych ładnie sobie cyka troszkę dymi i świeca czarna ale sucha max prędkość jaką rozwija to 20km pod górkę 10km co może być przyczyną ?

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 10 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Bursztyn Bursztyn.
    CK
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 10 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Bursztyn Bursztyn.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

źle ustawiony gaźnik lub uszkodzony gaźnik, zacinający się wariator, padnięty cylinder.
    To jest od razu po wymianie czy jeździł tak i się zepsuł.. dotarty był/jest?
    strasznie mało informacji udzielasz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Bursztyn
    Użytkownik

To jest po wymianie czyli na dotarciu z góry jedzie max chodź raz tylko mu tak dałem bo nie chce go piłować tak od razu na gaźniku jest walnięta uszczelka od góry jak igielice odkręcam tak przecięta ale czy to byłby problem ? na wolnych działa ładnie

CK
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co robiłeś z gaźnikiem po zmianie cylindra na 70?

Bursztyn
    Użytkownik

Nic jeszcze spróbuję po weekendzie założyć dysze która była w zestawie z cylindrem jak coś będę w kontakcie co sie dzieje

CK

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to może się za coś weźmiesz to poczytaj sobie jak to się robi i ci potrzeba.
    Niedługo ludziki będa pisać że zmienili cylinder na 70 ale nie odpala. Ale jeszcze nie założyli głowicy bo założą dopiero jutro.

Bursztyn
    Użytkownik

Witam po przerwie skuter zrobiony otóż przyczyną był gaźnik zapowietrzony po odkręceniu śrubki tej na samym dole poleciało paliwo dokręciłem spowrotem i tak jakby ożył hymm dziwne ale jest jeszcze jeden problem na razie go docieram przejechałem 100km tak z prędkością do 40 km na godzinę przed tym spaliłem pół baku na postoju ale gdy mu wcisnę gazu na full zbiera się i leci ale gdy jadę tak dłużej 70km i więcej to strzela z tłumika i skuter gaśnie już tak raz miałem i zatarłem cylinder, co może być przyczyną ?

CK
    Bursztyn
    Użytkownik

Czy to może być wina głowicy?

CK
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

po pierwsze śrubą która odkręciłeś spuszcza się paliwo z gaźnika a nie go „odpowietrza” bo gaźnik jest zawsze zapowietrzony bo jest otwarty w atmosferę.
    A co do rszty to się nie zgaduje a sprawdza stan silnika i podstawowe elementy – kompresje, iskre, regulacje gaźnika, regulacje napędu, drożność, szczelność, podciśnienie, napowietrzanie zbiornika..itd

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie