250 km tygodniowo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? 250 km tygodniowo

Tagi: , , ,

Ten temat zawiera 56 odpowiedzi, ma 15 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 57 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sparrow
    Sparrow
    Użytkownik

Witam. Poszukuje nowego! skutera który dałby radę pokonywać taki dystans bez żadnego “ale“. Niby nie dużo, dwie trasy po 100 km plus pare dojazdów do stacji PKP. Zaznaczam, ze chodzi mi o skuter z silnikiem 4t, na którym bym się zmieścił (187cm, 95kg) i nie wyglądałbym jakbym jechał na psie… Kwota do wydania: ok. 4 tys. Żadnego chińczyka nie chce, wręcz przeciwnie, chodzi mi o skuter typu: lejesz i jeździsz. Może Kymco Agility? Ktoś coś doradzi?

Wszyscy dzielni już nie żyją.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W tej kwocie to sama China i budżetowe tajwańczyki, które dla Ciebie będą za małe. Przy Twoich wymaganiach zastanowiłbym się nad Zippem Quantumem lub jakimś większym Benzerem, jednak szału jakościowego nie oczekuj.

Inna opcja to tajwańska większa używka typu Agility City, Dink czy Bet&Win.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Sparrow
    Użytkownik

No Dink byłby idealny ale niestety zbyt drogi…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z nowych sztuk to w tej kwocie nie poszalejesz, zostaje wyrób chiński.

Sparrow
    Użytkownik

Nie, nie, nie. Żadnego chińczyka. To już wole poczekać i odłożyć więcej kasy. Ale ten Agility mnie ciekawi… Za niecałe 4 tys. można kupić nowego.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To jest mały skuter i niezbyt urodziwy, taki budżetowy model by powalczyć z chińskimi skuterami.

Zdjęcie profilowe rozumny34
    rozumny34
    Użytkownik

Kup se Yamahe Aerox Używke i Git : D

Sparrow
    Użytkownik

Ja nie jestem dupeczką:) żeby mnie uroda skutera obchodziła… Ma jeździć i nie zdechnąć mi po drodze.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiesz to Ty będziesz wyglądał jak idiota na nim lub jak to sam ująłeś jak na psie 🙂 Wydaje mi się, że nie widziałeś na żywo tych skuterów. Polecam się przejechać do salonu na przymiarkę, może akurat taka wielkość Ci podpasuje, choć szczerze wątpię.

PS. Teraz wśród facetów panuje moda na metroseksualizm i jak się kogoś nie zna ciężko określić preferencje 🙂

Sparrow
    Użytkownik

No masz rację, nie widziałem. O losie, losie, to chyba jakąś używkę wezmę. Kurde.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 57 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie