20 Letna Kawka Eliminator 125

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #657281
  Robert Czyżewski
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam serdecznie wszystkich 🙂 Otóż w środę dotrze do mnie Kawasaki Eliminator 125 cc z 1999 roku , podobno w doskonałym stanie ( zdjęcia rzekomo potwierdzają ten opis ,ale w realu może być inaczej ) przejechał jakieś 67 tys Km ( czyli jakieś 42 mile ) . Sprzedający to dealer który handluje motorami i autami , ma być wykonany serwis ,oraz przegląd -dodam że mieszkam w Anglii i też tam kupuje ten motocykl. Przeglądałem historie i wiem ze motocykl nie przeszedł 4 razy przeglądu jednak zaraz był naprawiany i przeglądy przechodził -usterki różne ; uszkodzona raczka sprzęgła ,głośny wydech , zużyte gumki uszczelniające amortyzatory ,itp -wszytko było naprawiane .Ogólnie nic poważnego ,co ważne nic nie dotyczyło silnika . Jednak mam wątpliwości co do niego , a raczej czy dobrze robię kupując tak stara maszynę ,mimo że podobno jest w bardzo dobrym stanie. Co wy o tym myślicie ? Na co zwrócić uwagę ? Czy nie pakuje się w jakieś gów…. Czy morze mi się tylko zdaje ? Cena to jakieś 1250 f czyli około 6100 zł . Ciekawostką jest że tych motorów w UK jest mało , ale warsztaty dobrze je znają a dostęp do części jest łatwy i tani .
  Foto:
  eliminator
  el1
  el2
  el3
  el4
  el5
  el6
  el7el8el9

  #657285
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 969

  ale mamy zgadnąć jaki jest jego stan i się wypowiedzieć?
  ja sie nie podejmuje.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #657286
  Robert Czyżewski
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Bardziej chodzi mi o opinię

  #657289
  Spider
  Uczestnik
  • Postów: 150

  Posadzisz na nim tyłek swój, potem swojego dziecka przesposobionego i będziesz szukał… nowych felasi do tego, żeby się bardziej błyszczało. A jak! Chromie przybywaj zatem. Kolor nabyty… Orient blue? Si? Aaa, i jak to mawiał tutejszy klasyk tego forum: „Będziesz pomykał tym jak dziki”. Pomykaj zatem żwawo. Szerokości. 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button