20 Letna Kawka Eliminator 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? 20 Letna Kawka Eliminator 125

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Spider Spider 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #657281 Odpowiedź

  Robert Czyżewski
  Participant
  • Postów: 2

  Witam serdecznie wszystkich 🙂 Otóż w środę dotrze do mnie Kawasaki Eliminator 125 cc z 1999 roku , podobno w doskonałym stanie ( zdjęcia rzekomo potwierdzają ten opis ,ale w realu może być inaczej ) przejechał jakieś 67 tys Km ( czyli jakieś 42 mile ) . Sprzedający to dealer który handluje motorami i autami , ma być wykonany serwis ,oraz przegląd -dodam że mieszkam w Anglii i też tam kupuje ten motocykl. Przeglądałem historie i wiem ze motocykl nie przeszedł 4 razy przeglądu jednak zaraz był naprawiany i przeglądy przechodził -usterki różne ; uszkodzona raczka sprzęgła ,głośny wydech , zużyte gumki uszczelniające amortyzatory ,itp -wszytko było naprawiane .Ogólnie nic poważnego ,co ważne nic nie dotyczyło silnika . Jednak mam wątpliwości co do niego , a raczej czy dobrze robię kupując tak stara maszynę ,mimo że podobno jest w bardzo dobrym stanie. Co wy o tym myślicie ? Na co zwrócić uwagę ? Czy nie pakuje się w jakieś gów…. Czy morze mi się tylko zdaje ? Cena to jakieś 1250 f czyli około 6100 zł . Ciekawostką jest że tych motorów w UK jest mało , ale warsztaty dobrze je znają a dostęp do części jest łatwy i tani .
  Foto:
  eliminator
  el1
  el2
  el3
  el4
  el5
  el6
  el7el8el9

  #657285 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 113

  ale mamy zgadnąć jaki jest jego stan i się wypowiedzieć?
  ja sie nie podejmuje.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #657286 Odpowiedź

  Robert Czyżewski
  Participant
  • Postów: 2

  Bardziej chodzi mi o opinię

  #657289 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Spider
  Spider
  Participant
  • Postów: 150

  Posadzisz na nim tyłek swój, potem swojego dziecka przesposobionego i będziesz szukał… nowych felasi do tego, żeby się bardziej błyszczało. A jak! Chromie przybywaj zatem. Kolor nabyty… Orient blue? Si? Aaa, i jak to mawiał tutejszy klasyk tego forum: “Będziesz pomykał tym jak dziki”. Pomykaj zatem żwawo. Szerokości. 🙂

  Eee. 😛
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: 20 Letna Kawka Eliminator 125
Informacje o Tobie: