190 cm wzrostu i kingway chopper 50 ccm ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #243491 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Pewnie było już nie raz …. bo natknołem się na różnych forach już na podobne tematy ale nic w 100% pasującego do mnie ….

Mianowicie szukam skutera 50ccm .. ale wyglądam lepiej żeby przypominało choppera albo coś ala aprila dna 50 …. nie chciałbym typowego skutera.

uparłem się jak na razie na chopera kingway 50 ccm .. w miarę duży biegi nie tam żaden automat … wydaje się fajna sprawa .. ale co ze wzrostem mam 190 cm ( no może 188 jezeli to jakaś róznica) … ma ktoś może wyobrażenie jak się tym będize jeździlo … ? przy takim wzroście .. ?

Jestem totalnym noobem jeżeli chodiz o skutery motorowery motocykle nigdy nie miałem ale bardzo mieć chcę 😉 …. tylko teraz co by tu wybrać ..

a może i wy macie jakieś propozycje .?

#243492 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

przy twoim wzroście i pewnie nie małej wadze to wcale nie będzie jeździło bo to 4T poszukaj jakiegoś ściga możne RS50 TZR a poza tym mali ludzie na tym wyglądają żałośnie śmiesznie :/

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#243493 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Tak jak mówi siwy_fact, nie bierz tego choppera, bo chinol i jeszcze w 4T 😯 To nie będzie jeździło… :/

Jeśli nie chcesz żadnego automata to zobacz na TEN temat i coś wybierz, już lepiej używane moto kupić niż tego Kingwaya.

#243494 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Teraz na 75%, połowa forum zacznie mówić że masz kupić markową używkę a nie tego chinola … racja zgadzam się z tym i tylko Cię uprzedzam przed licznymi tego typu postami 😉

Przy takim wzroście na tych ścigach też nie będziesz za ładnie wyglądał : )

#243495 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

kup sobie aprilie classic, albo gilere egalet. A ten kingway to shit 😛

#243496 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Na tym kingway’u wyglądałbyś jak ja mini pockecie…
    Odradzam

#243497 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Nie kupuj tego shitu, bo będziesz bardzo żałował. Kumpel ma i jednym słowem żenada, wygląda jak rower ^^ Polecam RS albo TZR

#243498 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

ludzie polecacie mu rs, tzr…ale przciez to tez jest małe 🙄 moze aprilai classic, red rose – nie sa wcale tekie małe

#243499 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

http://moto.allegro.pl/item623779316_aprilia_red_rose_50_tanio.html

pozwolę sobie wkleić w takim razie link do jednej prezentującej obiekt mojego zainteresowania ….

i tak się jeszcze zastanawiam za tą cenę warto ? … nie będize problemów z rejestracją ? dostępem do częsci ?

ubezpieczenie już się dowiadywałem że to koszt w granicach 80 zlotych na rok …
    a rejestracja to jakieś 100 + kilka złotych … tylko czy tak samo wygląda to w przypadku sprowadzanego motocykla ? ….normalnie jestem skłonny jechać dzisiaj po niego …. < no dobra może jutro>

normalnie dzięki za podpowiedzi odnośnie tego co i jak .. rzeczywiście jak wczoraj usiadłem na tym kingway … to wyglądało to conajmniej dziwnie ….

Pozdrawiam

EDIT ..

koleś wiedział że nie powinno być problemów z rejestracją … opłacony został vat .. i wystarczy tylko iść z tymi dokumentami i zarejestrować … prawda to ? …. czy jest tam jakiś haczyk …. z tego co powiedział to byl on po kapitalnym remoncie przemalowane u lakiernika wszystko wymieniony gaźnik i kilka innych częsci chcial go sprzedać na częsci ale zmontował i fanie chodzi … brak akumulatora no ale to wiadoma sprawa bo podobno stał bardoz długo … ? .. opłaca się ?

Pozdrawiam

#243500 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

w zyciu nie widziałem takiej apy , w każdym bądź razie jest wypas 😀 , nie wiem co koleś już zdążył zrobić ale jezeli skut nie był jescze rejestrowany w polsce , to rejestracja wygląda następująco 😀

Tłumaczenie dokumentów (chyba ze z belgi)
    przegląd
    i pare dziwnych opłat
    w sumie nie przekroczy to ceny 500zł (razem z ubezpieczeniem)
    a jeżeli już zarejestrowany , to proces przerejestrowania i ubezpieczenia wygląda normalnie

ja za pełen pakiet (OC AC i NW) płacę 110zł rocznie a za samo OC 80zł

#243501 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

brak akumulatora no ale to wiadoma sprawa bo podobno stał bardoz długo … ?
    No to jak będziesz jechał oglądać to weź aku bo może to nie pali w ogóle 😛

A Aprilka ogólnie spoko i cena też w miarę, chociaż ja bym jej nie kupił ale to tylko dlatego że nie lubię takich „chopperów” 😉

#243502 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Panowie zmiana koncepcji trochę .. obawiam się że przy classicu czy red rose może być problem z częsciami … i innymi takimi .. i wymysliłe że lepiej było by kupić nowy sprzęt …. szukam szukam .. i znalazłem … street gb (mnie ta nazwa nic nie mówiła no ale ) i tak się zastanaiwam czy na początek to nie był by dobry sprzęt …. 4 biegi ma 50 ccm … tylko powiedzcie mi że jeżeli on ma blokade i 4 biegi to moze rozpędzać się tylko do 50km/h … ile może kosztówac zdjęcie blokady …

i teraz jako ten noob z tej dziedziny …
    jak zabezpieczać swoje maleństwo … czyli gdzie na parkingach stawiac przypinać czy może nie ma takiej potrzeby a jak przypinać to czym lańcuchami …. do czego ? drzewo słub inny samochód 😉 ..

Pozdrawiam 😉

i w czwartek się pochwalę …

#243503 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

myślisz że do tego street gb nie będzie problemu z częściamiż
    Kup sobie simsona, w dobrym stanie, poleci 70/80 3 lub 4 biegi, niemiecka maszyna, części dużo i tanie. według mnie lepiej simson niż ten chinol do którego pewnie i tak nie znajdziesz dużo części.
    tego street gb jak odblokujesz to max 60 poleci przy max żyłowaniu go dlatego ze to chiński 4T…

#243504 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

na liczniku ma 80 a częsci pasują z ogara 900 podobno bliskie sobie silniki mają … a simson jest za maly …..

#243505 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

No i coś Większość skuterów ma 80 na liczniku, a co niektóre to ledwo połowę z tego wyciągają 😆 Np. mój chinol 2T tylko 65km/h jeździł…

#243506 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

mówię Ci kup lepiej jakąś używkę markową a nie nowe chinole bo te chinole będą się częściej psuć niż staary simson albo motoryna.

#243507 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

a co z tym przypinaniem gdize czym i czy konieczne .? jak zabezpieczacie swoje maleństwa na parkingach ?

#243508 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

LARGO napisał:

a co z tym przypinaniem gdize czym i czy konieczne .? jak zabezpieczacie swoje maleństwa na parkingach ?

Jeśli kupisz chinola to nie musisz niczym przypinać – i tak go nikt nie ukradnie, bo szkoda nerwów na te dziadostwo 😆

Odpuść sobie tego chinola i tyle

#243509 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

ja jeszcze nie widziałem motoru czy skutera przypiętego do drzewa 😆 Ja mam za mały schowek, żeby mi się zmieścił kask szczękowy więc zostawiam go na „podłodze” w skuterze. Już ze 2 lata będzie jak tak robie i czy gdzieś pod biedronką czy przy barze nikt się nie czepia kasku, a co mówić motoru? ;]

#243510 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 505

Skuter sobie kup np. Runnera, Wino ma ponad 190cm wzrostu i jest podobno wygodny.

maciekkolo, a jaki masz kask że jeszcze go maszł

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: 190 cm wzrostu i kingway chopper 50 ccm ?
Twoje informacje:

Back to top button