125CCM do 3000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 125CCM do 3000 zł

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Grzechu
    Grzechu
    Użytkownik

Witam szukam motocykla o pojemności 125 do 3000 zł zależy mi głównie na tym by nie spalał dużo paliwa i by miał sportowe owiewki oraz te 15koni coś jak np Dealim Rodewin 125r wiem że w tej cenie jest dużo motocyklów do remontu i dużo jak ja to nazywam gruzu ale może ktoś będzie miał jakieś propozycje

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oglądać i wybrac coś co nie jest gruzem.
    To niestety nie zależy od marki i modelu tylko od historii konkretnej sztuki. Natomiast za 3000zł szału się nie spodziewaj.

Tylko to trzeba dokładnie robić rozeznanie przy każdej sztuce i wersji.
    Tak dla przykładu
    Możesz np przy odrobinie farta kupić za 3000zł honde varadero 125 na chodzie tylko zmęczoną z wyglądu np z zegarami stłuczonymi lub nie działającymi… no i wszystko fajnie tylko te zegary są nie do dostania a jak już są to kosztują prawie 900zł za używane. 800zł może kosztować szyba lub owiewka.

Zmierzam do tego że jeżeli coś jest tanie w tej najbardziej sprzedawalnej i najpopularniejszej ( i stosunkowo najdroższej – przez to) klasie – to jest to tanie nie bez powodu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie