125cc - co wybrac?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) 125cc - co wybrac?

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #278648 Odpowiedź

Anonimowy

Witam. Jaki motor najlepiej wybrać z posrod dostepnych obecnie w sprzedazy motocykli o pojemnosci 125cc do ceny max 6-7 tys. Interesuja mnie scigacze. Chcialbym aby nadawal się on na wysoka osobe- ponad 190cm wzrostu,mial niezbyt duze spalanie na 100km, dobre przyspieszenie wzgledem v-maxa oraz byl bezawaryjny;) Uzywalbym go w wiekszosc do jazdy po miescie i nieraz w jakieś dluzsze trasy. (max 100km w jedna stronę) 😉

#278649 Odpowiedź

Anonimowy

POd 190cm ze scigaczy to zadnego nie dobierzesz bo za duzy jestes, będziesz wyglądał jak bys na psię jezdził. Poszukaj lepiej jakiegos enduro albo sm. Jezeli chcesz koniecznie sciga to polecam honde nsr, mocny silnik, dosc szybki i zrywny do tego mało awaryjny i wrazie czego części latwo dostaniesz

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #278650 Odpowiedź

Anonimowy

mysle ze na NSRce przyzwoicie bym wyglądał bo ona jest dosyc duza jak na 125cc. Mam 16 lat i niestety nie mogę kupić z wieksza pojemnoscia bo to ma byc moto na prawko kat. A1 🙂 lukalem jeszcze mz 125 super moto…co o nim sadzicie? jakie sa jego osiagi itd.

[ Dodano: 2008-06-24, 22:09 ]
    okazalo się ze prawdopodobnie bede mial na motocykl 9 tysiecy. W takim wypadku lepiej dozbierac na nowke np. rske za 11.500zl itp czy kupić jakis motocykl uzywany do tych 9tys zl?

#278651 Odpowiedź

Anonimowy

NIe wiem ile ten chlopak ma ale 190 chyba nie ma i jak wygląda na nim??

#278652 Odpowiedź

Anonimowy

jakos źle nie wygląda…metrowki w oczach nie mam:D hehe ale na crossie 125cc duzo inaczej wyglądac, niewygladalby:)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #278653 Odpowiedź

Anonimowy

NSR jest dobrym wyborem,ale ona jest niska, wysoka to np RS125 starszy model , ona ma czachę wysoko,ale znowu części brak… Może Varadero ? osiągi nie powalają,ale wielka jest.

#278654 Odpowiedź

Anonimowy

za bardzo nie bede zwracac uwagi na to jak na tym bede wyglądac…ma mi się poprstu podobac i tyle;) Co myslisz o aprili rs 125 z 2007..jest osiagi itd …mlodsze modele sa nieladne a nowka 08r zdecydowanie za droga-prawie 20tysiecy ;/

[ Dodano: 2008-06-26, 18:57 ]
    http://allegro.pl/item387737682_aprilia_rs_125_2008_rok_.html co myslicie o tej rsce? sprowadzana,2008 rok i przejechane ma 1250km…toche dziwne ze tak szybko sprzedawana

#278655 Odpowiedź

Anonimowy

Dlaczego dziwne?? Moze kupil bo myslał ze mocniejsze i wypatrzył cos nowego ew to jest jakich chandlarz

#278656 Odpowiedź

Anonimowy

no moze i tak. A co sadzicie o tym motorze z tego rocznika? bo w internecie nie ma za duzo informacji o nim ;/

#278657 Odpowiedź

Anonimowy

Witajcie! Szukam jakiegoś motocykla z silnikiem pomiędzy 125, a 50cc (chętniej 50cc). Jestem w tych sprawach nowicjuszem i pytam się co najlepiej kupić dla zupełnie początkującego i na co zwracać uwagą przy wyborze używki (przebieg?), bo nowe nie wchodzą w grę- cena. Rozmiary obojętnie- mam prawie 170

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
Odpowiedz do: 125cc - co wybrac?
Informacje o Tobie: