125 – co wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #169724
    Rafas85
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Witam, śledząc poczynania naszego rządu postanowiliśmy zakupić rodzinnie nasz pierwszy skuter. Chcielibyśmy wydać nie więcej niż 3500 tyś., max. 4000.I pojawia sie problem- lepiej kupić starszą x9 ok. 2006-2007 czy coś młodszego o dwa lata ale firmy typu Daelim – np. S2???? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie. Marki ktore bierzemy pod uwagę to oprócz już wymienionych Aprila i Kymco.

    #169745
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Najpierw sobie musisz określić priorytety – czyli do czego głównie Ci jest potrzebny. Wiek to nie wszystko, ważny jest stan ogólny.

    #169748
    Rafas85
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Typowa weekendowa rekreacja plus, biorąc pod uwagę że mieszkam w małym mieście, wypad do sklepu itp. Teoria zakłada że znane marki są solidniejsze, a jak w praktyce? Bo o Kymco czy Daelim pisze się ogólnie dobrze

    #169865
    OKZ
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    Nowy czy używany: Kymco Agility City 125 czy np. Peugeot Satelis, Yamaha X-max,
    W Kymco obawiam się słabej ochrony przed wiatrem, niewygodnej pozycji na dłuższej trasie (niemożność wyłożenie nóg).
    PS to mój pierwszy wpis na Skuterowo.pl – witam wszystkich serdecznie.

    #169866
    Piotr Fraszczak
    Użytkownik
    • 9
    • 71Postów:

    Tez szukam, zawezilem swoj typ do uzywanej hondy pcx lub x-max’a takze sugerowalbym cos z tych modeli no chyba ze jakies piaggio lub burgman tylko niewiem czy w takiej cenie cos godnego uwagi sie znajdzie ja mam budzet do 5tys i niewiem czy uda sie cos w dobrym stanie dorwac. generalnie z tego co mi radzili to lepiej porzadna moze i starsza uzywke.

    #169871
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:
    #169994
    Rafas85
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Z tego co tak śledzę to większość sprzedawanych skuterów jest po przejściach…może to nie zagwarantuje, że będzie w dobrym stanie technicznym, ale chyba zdecyduję się na jakiegoś od polskiego użytkownika. Póki co szukam piaggio x9, obniżę loty za miesiąc jak nic nie uda mi się znalezc:)

    #170040
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 9Postów:

    Byłem niedawno w podobnej sytuacji, po pewnym czasie od rozpoczęcia poszukiwań zawęziłem do dwóch w zasadzie Piaggio X9(ew. EVO), lub Satelis Głównie ze względu na design, zegary itp. Udało się i nabyłem Satelisa z 07r. baaardzo wygodna maszyna, teraz tylko czekam na nowe regulacje Polecam więc Satka jakby co;)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button