125 – co wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 125 – co wybrać?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rafas85
    Rafas85
    Użytkownik

Witam, śledząc poczynania naszego rządu postanowiliśmy zakupić rodzinnie nasz pierwszy skuter. Chcielibyśmy wydać nie więcej niż 3500 tyś., max. 4000.I pojawia sie problem- lepiej kupić starszą x9 ok. 2006-2007 czy coś młodszego o dwa lata ale firmy typu Daelim – np. S2???? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie. Marki ktore bierzemy pod uwagę to oprócz już wymienionych Aprila i Kymco.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najpierw sobie musisz określić priorytety – czyli do czego głównie Ci jest potrzebny. Wiek to nie wszystko, ważny jest stan ogólny.

Rafas85
    Użytkownik

Typowa weekendowa rekreacja plus, biorąc pod uwagę że mieszkam w małym mieście, wypad do sklepu itp. Teoria zakłada że znane marki są solidniejsze, a jak w praktyce? Bo o Kymco czy Daelim pisze się ogólnie dobrze

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe OKZ
    OKZ
    Użytkownik

Nowy czy używany: Kymco Agility City 125 czy np. Peugeot Satelis, Yamaha X-max,
    W Kymco obawiam się słabej ochrony przed wiatrem, niewygodnej pozycji na dłuższej trasie (niemożność wyłożenie nóg).
    PS to mój pierwszy wpis na Skuterowo.pl – witam wszystkich serdecznie.

Piotr Fraszczak
    Użytkownik

Tez szukam, zawezilem swoj typ do uzywanej hondy pcx lub x-max’a takze sugerowalbym cos z tych modeli no chyba ze jakies piaggio lub burgman tylko niewiem czy w takiej cenie cos godnego uwagi sie znajdzie ja mam budzet do 5tys i niewiem czy uda sie cos w dobrym stanie dorwac. generalnie z tego co mi radzili to lepiej porzadna moze i starsza uzywke.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Honda Dylan 125
    http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/honda-dylan-125cc-650-ono/1070664776

650 funtów

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/honda-dylan-ses-125-s-scooter-2005-model-in-original-metallic-silver-paintwork-moted/1071714188

495 funtów
    czyli między 2520 a 3315zł za roczniki 2005. U nas na allegrosie za taką kase rok starsze.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Rafas85
    Użytkownik

Z tego co tak śledzę to większość sprzedawanych skuterów jest po przejściach…może to nie zagwarantuje, że będzie w dobrym stanie technicznym, ale chyba zdecyduję się na jakiegoś od polskiego użytkownika. Póki co szukam piaggio x9, obniżę loty za miesiąc jak nic nie uda mi się znalezc:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Byłem niedawno w podobnej sytuacji, po pewnym czasie od rozpoczęcia poszukiwań zawęziłem do dwóch w zasadzie Piaggio X9(ew. EVO), lub Satelis Głównie ze względu na design, zegary itp. Udało się i nabyłem Satelisa z 07r. baaardzo wygodna maszyna, teraz tylko czekam na nowe regulacje Polecam więc Satka jakby co;)

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie