110cc 4t 8l /100km

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis 110cc 4t 8l /100km

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #188797 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Omeed
    Omeed
    Użytkownik

Witam.
    Mam problem ze spalaniem w swojej 110tce..
    A mianowicie, gaźnik „wyregulował” mi mechanik a nadal spalanie jest koszmarne 8/100km
    Dawniej palił po 3L na setkę, a teraz 8 to jakaś masakra. Czy to w ogóle jest spowodowane złą regulacją gaźnika? Zwiększyło by się przez to spalanie o 5l? Czy głowica ma jakiś wpływ na spalanie (mam popierdzielone zawory) ? Filtr powietrza nadaje się do wymiany, zrobił się tłusty, tak jakby był w oleju.. (dlaczego sie tak stało? ) Co może jeszcze wpływać na tak duze spalanie zwykłej chińskiej 110cc ?

#188807 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

wadliwy mechanik;D
    wymień gaźnik i głowicę

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #188812 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Omeed
    Omeed
    Użytkownik

Tak głowicę i full cylinder już mam nowe.
    Ale czy to realne, że przez źle wyregulowany gaźnik 110cc pali 8l ? Bo mnie się nie wydaje to możliwe xd

#188815 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

wszystko jest możliwe ja dzisiaj z hondy wyjąłem bo na 30km pali 2l a jedzie 55kmh i zamówiłem nowy bo ten co jest to już się nie nadaje ani do czyszczenia ani regulacji ,najlepszym przykładem jest mz250 znajomego któremu robilem jej renowacje i uparł się na gaźnik ddr ekonomik [on nie ma regulacji] miała palić 4-5l a paliła 12l po 100km go z nerwów młotkiem potraktował 😀

#188818 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Omeed
    Omeed
    Użytkownik

No widzisz, 12l – spalanie (jak twierdzisz za duże) a to przecież 250 w 2t xDD
    I to stare 250 ;p
    Więc, tak się zastanawiam czy to regulacja gaźnika, czy może coś jeszcze w gaźniku, jakaś dysza, problemy z… sam nie wiem czym, moga powiększyć spalanie?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #188822 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

zastanawiać się nie masz co b owy kupisz za 50zl,ja mam gorzej bo jak nie znajdę używki do hondy to nowy na ebay 130 ojro a tyle za honde dalem:D

#188829 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Omeed
    Omeed
    Użytkownik

Ale czy to na 100% od gaźnika.. 😀

#188830 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no za dawke paliwa odpowiada gaźnik

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: 110cc 4t 8l /100km
Informacje o Tobie: