1 motorower

Witam, mam na imię Jakub. Chciałbym zakupić motorower. Upatrzyłem sobie zippa Pro 50 GT, chciałbym się dowiedzieć jakie o nim macie opinie. Podoba mi się ten "sportowy wystrój". Akurat mieści się w budżecie a "kiblem" nie chcę jeździć. Czy moglibyście mi powiedzieć jaki jest vMax jest tego motoroweru, czy bardzo jest usterkowy.

sam jesteś kibel - jak się nie znasz to po hu....a tu piszesz ?

Na skuterze siedzisz jak na kiblu i nie jestem tego fanem, co może nie?

to usiądź sobie w TOY TOYU

Koniec off topu, zadałem konkretne pytania.

drażnią mnie typy co zakładają konto by zadać głupie pytanie co kupić a potem i tak kupują to co wolą , tu każdy ma swoje indywidualne zdanie odnośnie sprzętu i nie da się każdemu dogodzić , idź do jakiegoś salonu z moplami , posiedź na nich i sam sobie dopasuj co chcesz.

Ja chce kupić coś co pojeździ a nie padnie po 100m i dla tego tu piszę. I dla czego mówisz, że każdy? Ja nie jestem "każdy", a chce coś kupić porządnego a na Yamahe mnie nie stać.

To jest kibel na kólkach
http://src.lol24.com/fotki/large/2/2548_motoryzacja-kibel-na-kolkach.jpg
a nie to http://s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1007/301816072723231310827809.jpg
to są dwa różne typy pojazdów :D

Fajny, wszędzie można załatwić swoją potrzebę, przypadkiem nie wiesz gdzie można nabyć takie coś ? :D

Mario1 napisał:

tu każdy ma swoje indywidualne zdanie odnośnie sprzętu

Rotimas napisał:

każdy? Ja nie jestem "każdy",

Jebłem Śmiechem xD czyli nie masz własnego zdania ? Gdyby za głupote dawali kase to byłbyś milionerem

Ciii źle napisałem :D

Moim zdaniem zipp pro 50 to gówno. Rozumiem, jakby kosztował 2200, max 2500zł, chiński motorower, cena byłaby odpowiednia, ale nie za 5000, za to to można chociażby Yamahe TZR/Derbi GPR/Aprilie RS kupić.

Ryglos napisał:

Moim zdaniem zipp pro 50 to gówno. Rozumiem, jakby kosztował 2200, max 2500zł, chiński motorower, cena byłaby odpowiednia, ale nie za 5000, za to to można chociażby Yamahe TZR/Derbi GPR/Aprilie RS kupić.

Dokładnie, jak zobaczyłem cenę tego Zippa, to o mało co z krzesła nie spadłem, bo chińczyk to jedno, ale już 'polski chińczyk" to trochę przesada...
Jakby był wyposażony w silnik cieczą chłodzony, i do tego rama z odlewu (a nie jakieś tam spawane rury stalowe) to myślę, ze TA cena czyli 5000 zł, byłaby jak najbardziej odpowiednia.

mnie rownierz drazni paplanina powtarzana przez malolatow typu na kiblu ,kibel,chinskie gowno,itp od zeszlego roku jakos od poczatku listopada dwoma chinskimi kiblami jak to okreslasz zrobilem 8tys w deszcz snieg mroz pape slonce i nic sie nie dzialo od 9 marca mam teraz nastukane 4 tys bez stu kilometrow na kiblu i jakims dziwnym trafem nic sie nie dzieje jezeli sprzet trafia w rece ciemnoty i glupoty to zgadza sie ze 100 metrow nie przejedzie - to tyle do tematu a gt to cena wyprofilowanych chinskich plastykow ktore nie powinny kosztowac wiecej jak 3 tys zl to moje zdanie( a to i tak za duzo te 3 tys)

Na kiblu... Tak tylko, że na "kiblu" siedzisz sobie jak na tronie, jak pan świata :D
A na takim Zipp'ku to siedzisz z rozkraczonymi nogami jak.... Zresztą tu gdzieś chyba był artykuł o tym....