Romet Ogar 125 - elektryka i biegi

Witam koledzy mam problem niedawno nabyłem motorek romet ogar 125 (skrzynia 4) może mi ktoś powiedzieć czy bieg jałowy powinien być łatwy do "znalezienia" podczas poruszania się ciężko go znaleźć a wręcz nie da się (wcześniej miałem jawkę i jawę 350 i jeździłem paroma innymi i tam nie było problemów z tym).
dwa ma ktoś może foto ułożenia kabli pod osłoną lewą bo dziwnie luźne się wydają mi i nie wie ktoś może od czego jest tam wolna wtyczka z dwoma kablami?
ostatnie pytanie po załączeniu świateł pozycyjnych włącza się tylko w przednim reflektorze a w tylnym nic (dodam że światła działają normalnie po zapaleniu silnika)

będę wdzięczny za pomoc

Witam
Posiadam od niedawna takiego samego rometa.
1. Bieg jalowy u mnie po przejechaniu 150km dalo sie wyczuc. Tutaj chodzi o przyzwyczajenie sie...
2. U mnie kable nie leza az tak bardzo luzno. A tego wolnego przewodu nie posiadam. Sprawdz czy nie odlaczyl ci sie jakich kabel.
3. Jak po uruchomieniu silnika swiatla dzialaja to tak ma byc. To jest zabezpieczenie zeby na postoju nie rozladowac akumulatora (u mnie na postoju takze nie wlacze swiatel drogowych bez odpalenia silnika)
Mysle ze pomoglem