Junak 905 problem z obrotami

Mam problem z obrotami od początku zakupiłem nowego junaka 905 49cc na elektronicznym wtrysku paliwa.Wymieniłem silnik na 125 moretti i zmieniłem na gaźnik rozrząd ustawiony prawidłowo głowica wyregulowana prawidłowo gaźnik ustawiony prawie idealnie nie ma jeszcze kawy z mlekiem ale już prawie problem polega na tym że raz gdy go odpalę kręci się do ok 10k bez problemu na zimnym z minimalną dziurą z samego dołu i przy 6 a innym razem odpalę i kręci się tylko do 6 i dalej oraz strzela w gaźnik dziś chyba z 20 razy gasiłem i odpalałem aż wejdzie w tak jak to już moi znajomi nazwali tryb sport jest to bardzo irytujące. rozebrałem go do samej instalacji na ramie i nigdzie nie znalazłem modułu gdzieś słyczałem że podobno te na wtryskach nie mają ale nwm na ile jest to prawda pod kanapą są dwie luźne wtyczki nie mam pojęcia od czego czy ktoś wie coś na ten temat i jest w stanie mi pomóc rozwiązać ten problem za wszystkie pomocne komentarze z góry dziękuję.

to w końcu masz wtrysk czy zmieniłes na gaźnik? jeżeli zmieniłes na gaźnik to i instalacja zapłonowa jest od gaźnikowca potrzebna