Co sądzicie o romet crs 50 2010

witam zamierzam kupić rometa crs z roku 2010 co o nim sądzicie co sie psuje w nim jak sie sprawuje ?

Taki sobie, troche mało mocy ale jak ci się podoba to ok. To tylko moje zdanie.

osiagi jak ? no w dobrym stanie go biore i tanio 1300 zł tylko z rozrusznika cięzko pali

3 km

coś wiecej na temat owego moto ? :D

+ 105 kg masy własnej. Mały współczynniki mocy do masy. Za mało jak na enduro. Kup sobie simsona enduro super maszynka niezawodna wiem bo mialem, ale sprzedałem.

crs mi potrzebne na miasto do roboty a do tłuczenia sie po polach mam chinola loncina 125 :D

i żeby to jechało z 7 dyszek Pójdzie ?

i czy mi sie to nie rozleci po trasie 50 km czy silnik da rade przejechać jednorazowo 50 km jak z tym silnikiem jest wytrzymały czy awaryjny ?

Odblokowany?

a tego to nie wiem gość mówił że 70 idzie tak więc pytam czy rzeczywiście tyle pójdzie

Jak odblokowany to możliwe, bo jak nie to 45.

a jak z silnikiem da rade z trasami po 50 kilometrów nie padnie mi na drodze ?

Eee na pewno nie. Jaki przebieg?

Ino ze pustyni tym nie przemierzysz.

nie wiem tego widziałem moto na zdjęciu w jakim stanie jest i jest w bd jak na zdjęciu gość mówił że moto jest w bardzo dobrym stanie sprzedaje bo przesiada sie na wiekszy ale to nie jakiś łepek gość starszy przebiegu nie znam

To kupuj ino jak mowie po mieście będzie spoko, nie rozsypie się,ale po lesie gorzej( za mala moc).

dzięki za pomoc po mieście i od miasta do miasta odległość 50 km po lesie co innego jest do zabawy :D

jeżeli ktoś ma inne odczucia co do tego motoru prosze o opinie