Aktualnie czytasz:
Dzień chłopaka 2018. Kiedy jest dzień chłopaka i co kupić chłopakowi motocykliście?
0

Dzień chłopaka 2018. Kiedy jest dzień chłopaka i co kupić chłopakowi motocykliście?

autor: Przemysław Borkowski26 września 2018

Już w najbliższą niedzielę, 30 września, dzień chłopaka 2018. Co warto kupić swojemu motocykliście? Podpowiadamy.

Dzień chłopaka 2018 wypada w niedzielę 30 września, więc jest ostatnia chwila żeby znaleźć prezent dla swojego chłopaka-motocyklisty. Oczywiście, prezent nie musi być stricte motocyklowy. Ale drobny, motocyklowy prezent to zawsze dobre rozwiązanie. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę? 

Prezent na dzień chłopaka 2018

1. Oryginalna chusta BUFF we wzorze Marc Marquez

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

To idealny prezent dla motocyklisty. Po pierwsze, jest niedrogi – oryginalne „buffki” to wydatek rzędu 50 zł. Stworzone ze specjalnego materiału świetnie nadają się na szyje dla motocyklisty. Chronią przed wiatrem, a w razie potrzeby – zaciągnięte nieco wyżej, na usta – ochronią także przed lekkim deszczem. Można je stosować jako bandany, a małe rozmiary pozwolą wrzucić do kieszeni kiedy jest naprawdę ciepło. Do tego BUFF dostępne jest w limitowanym wzorze Marc Marquez.

2. Chemia motocyklowa Muc-Off

Jesień to czas przygotowywania motocykla na zimowy sen. Odpowiednie zadbanie o sprzęt, tj. umycie go, będzie podstawą zimowania. A jak mycie motocykla to chemia motocyklowa Muc-Off. W ofercie znajdziecie wszystko – od środków do mycia motocykla, przez środków do konserwacji i detailingu. Ceny od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. 

3. Wspólny wyjazd motocyklowy

Ostatni weekend września może być jednym z ostatnich weekendów ładnej pogody. Zamiast spędzać go w mieście czy w domu, może warto wyskoczyć na wspólny wyjazd? Chłopak-motocyklista na pewno ucieszy się z wspólnego wyjazdu w góry. Tutaj najłatwiejszym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie noclegu w ładnym rejonie z krętymi drogami. Trochę pracy z Google Maps i Bookingiem, ale na pewno się opłaci!

Dzień chłopaka 2018

W każdym razie: dzień chłopaka wypada w niedzielę, warto o tym pamiętać!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%