Dzień chłopaka 2018. Kiedy jest dzień chłopaka i co kupić chłopakowi motocykliście?

Już w najbliższą niedzielę, 30 września, dzień chłopaka 2018. Co warto kupić swojemu motocykliście? Podpowiadamy.

Dzień chłopaka 2018 wypada w niedzielę 30 września, więc jest ostatnia chwila żeby znaleźć prezent dla swojego chłopaka-motocyklisty. Oczywiście, prezent nie musi być stricte motocyklowy. Ale drobny, motocyklowy prezent to zawsze dobre rozwiązanie. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę? 

Prezent na dzień chłopaka 2018

1. Oryginalna chusta BUFF we wzorze Marc Marquez

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

To idealny prezent dla motocyklisty. Po pierwsze, jest niedrogi - oryginalne „buffki” to wydatek rzędu 50 zł. Stworzone ze specjalnego materiału świetnie nadają się na szyje dla motocyklisty. Chronią przed wiatrem, a w razie potrzeby - zaciągnięte nieco wyżej, na usta - ochronią także przed lekkim deszczem. Można je stosować jako bandany, a małe rozmiary pozwolą wrzucić do kieszeni kiedy jest naprawdę ciepło. Do tego BUFF dostępne jest w limitowanym wzorze Marc Marquez.

2. Chemia motocyklowa Muc-Off

Jesień to czas przygotowywania motocykla na zimowy sen. Odpowiednie zadbanie o sprzęt, tj. umycie go, będzie podstawą zimowania. A jak mycie motocykla to chemia motocyklowa Muc-Off. W ofercie znajdziecie wszystko - od środków do mycia motocykla, przez środków do konserwacji i detailingu. Ceny od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. 

3. Wspólny wyjazd motocyklowy

Ostatni weekend września może być jednym z ostatnich weekendów ładnej pogody. Zamiast spędzać go w mieście czy w domu, może warto wyskoczyć na wspólny wyjazd? Chłopak-motocyklista na pewno ucieszy się z wspólnego wyjazdu w góry. Tutaj najłatwiejszym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie noclegu w ładnym rejonie z krętymi drogami. Trochę pracy z Google Maps i Bookingiem, ale na pewno się opłaci!

Dzień chłopaka 2018

W każdym razie: dzień chłopaka wypada w niedzielę, warto o tym pamiętać!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button