Ducati Scrambler 1100 PRO w nowej wersji Dark: Mroczna strona mocy?

Ducati Scrambler 1100 PRO to motocykl, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Teraz jego intrygujące moce mają zostać jeszcze wzmocnione bo Ducati zapowiedziało wypuszczenie dużego Scramblera w mrocznej wersji Dark PRO.

Stworzony z naciskiem na typowe wartości dla marki Scrambler Ducati, takie jak czystość formy, wyrazistość i poczucie wolności, model 1100 Dark PRO, dostępny w kolorze Dark Stealth, oferuje liczne opcje personalizacji, co ma pozwolić na dodatkowe podkreślenie gustu jego właściciela. Seria Ducati Scrambler 1100 to idealny wybór dla miłośników podróży po mieście i poza miastem, samotnie lub w towarzystwie przyjaciół. Silnik o pojemności 1079 cm3, który charakteryzuje się dużym momentem obrotowym już przy niskich obrotach oraz 15-litrowy zbiornik pozwalają pokonywać nawet najdłuższe dystanse.

Ducati Scrambler 1100 Dark PRO zachowuje ten sam kultowy i oryginalny design, co pozostałe dwa modele z tej serii, Ducati Scrambler 1100 PRO i Sport PRO, i wyróżnia się na tle swoich „dużych braci” matowym czarnym kolorem z elementami z naturalnego anodowanego aluminium, a także lusterkami w klasycznym stylu.

Pod względem elektroniki, nowa odsłona „Land of Joy” jest wyposażona - podobnie jak inne modele z rodziny 1100 PRO - w specjalnie skalibrowany dla tego modelu system kontroli trakcji Ducati Traction Control (DTC) oraz układem ABS Cornering, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i zręczne pokonywanie wszystkich zakrętów. Ponadto trzy standardowe tryby jazdy (aktywna jazda, podróż i miasto) pomagają również mniej doświadczonym motocyklistom w znalezieniu właściwej równowagi podczas korzystania z komponentów elektronicznych oraz wybór własnego stylu jazdy.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Nowy Ducati Scrambler 1100 Dark PRO jest dostępny w Europie we wszystkich salonach Ducati i sklepach Scrambler Camp od października 2020 r. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie Scrambler Ducati.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button