Ducati Scrambler 1100 PRO w nowej wersji Dark: Mroczna strona mocy?

Ducati Scrambler 1100 PRO to motocykl, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Teraz jego intrygujące moce mają zostać jeszcze wzmocnione bo Ducati zapowiedziało wypuszczenie dużego Scramblera w mrocznej wersji Dark PRO.

Stworzony z naciskiem na typowe wartości dla marki Scrambler Ducati, takie jak czystość formy, wyrazistość i poczucie wolności, model 1100 Dark PRO, dostępny w kolorze Dark Stealth, oferuje liczne opcje personalizacji, co ma pozwolić na dodatkowe podkreślenie gustu jego właściciela. Seria Ducati Scrambler 1100 to idealny wybór dla miłośników podróży po mieście i poza miastem, samotnie lub w towarzystwie przyjaciół. Silnik o pojemności 1079 cm3, który charakteryzuje się dużym momentem obrotowym już przy niskich obrotach oraz 15-litrowy zbiornik pozwalają pokonywać nawet najdłuższe dystanse.

Ducati Scrambler 1100 Dark PRO zachowuje ten sam kultowy i oryginalny design, co pozostałe dwa modele z tej serii, Ducati Scrambler 1100 PRO i Sport PRO, i wyróżnia się na tle swoich „dużych braci” matowym czarnym kolorem z elementami z naturalnego anodowanego aluminium, a także lusterkami w klasycznym stylu.

Pod względem elektroniki, nowa odsłona „Land of Joy” jest wyposażona – podobnie jak inne modele z rodziny 1100 PRO – w specjalnie skalibrowany dla tego modelu system kontroli trakcji Ducati Traction Control (DTC) oraz układem ABS Cornering, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i zręczne pokonywanie wszystkich zakrętów. Ponadto trzy standardowe tryby jazdy (aktywna jazda, podróż i miasto) pomagają również mniej doświadczonym motocyklistom w znalezieniu właściwej równowagi podczas korzystania z komponentów elektronicznych oraz wybór własnego stylu jazdy.

Nowy Ducati Scrambler 1100 Dark PRO jest dostępny w Europie we wszystkich salonach Ducati i sklepach Scrambler Camp od października 2020 r. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie Scrambler Ducati.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button