Aktualnie czytasz:
Ducati Multistrada z akcesoriami o wartości prawie 4500 zł gratis
0

Właśnie ruszyła letnia promocja na każdy z modeli Ducati Multistrada! Już teraz we wszystkich salonach Ducati modele Multistrada oferowane są z pakietem dodatkowych akcesoriów, które ułatwią każdą letnią podróż.

Każdy, kto wybierze na lato nową Multistradę, dostanie w prezencie pakiet Urban warty prawie 4500 zł. Akcesoria wchodzące w skład tego pakietu pochodzą z oferty oryginalnych akcesoriów Ducati. Co znajduje się w pakiecie? Same atrakcyjne akcesoria, które umilą wakacyjne wojaże: kufer centralny, torba na bak wraz zmocowaniem oraz dodatkowe gniazda USB. Każdy kufer centralny wyposażony jest w panele dobrane pod kolor motocykla, natomiast do wersji Enduro dedykowane są aluminiowe nakładki firmy Touratech.

Dzięki temu zestawowi łatwo i przyjemnie będziecie mogli przemieszczać się zarówno po mieście, jak i jeździć na dalsze weekendowe wypady. Jeżeli zaś wybierzecie Multistradę w wersji Touring, będziecie mieli pojazd w pełni wyposażony do podróży w najdalsze zakątki świata.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Kliknij i wygraj wyprawę po Ameryce z Motul

Weź udział w konkursie Motul i przeżyj niezapomnianą przygodę. Wygraj wyprawę motocyklową marzeń po Ameryce, wodoodporny plecak lub jeden z 500 zestawów Motul. Masz czas tylko do końca czerwca!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%