Aktualnie czytasz:
Ducati Multistrada z akcesoriami o wartości prawie 4500 zł gratis
0

Właśnie ruszyła letnia promocja na każdy z modeli Ducati Multistrada! Już teraz we wszystkich salonach Ducati modele Multistrada oferowane są z pakietem dodatkowych akcesoriów, które ułatwią każdą letnią podróż.

Każdy, kto wybierze na lato nową Multistradę, dostanie w prezencie pakiet Urban warty prawie 4500 zł. Akcesoria wchodzące w skład tego pakietu pochodzą z oferty oryginalnych akcesoriów Ducati. Co znajduje się w pakiecie? Same atrakcyjne akcesoria, które umilą wakacyjne wojaże: kufer centralny, torba na bak wraz zmocowaniem oraz dodatkowe gniazda USB. Każdy kufer centralny wyposażony jest w panele dobrane pod kolor motocykla, natomiast do wersji Enduro dedykowane są aluminiowe nakładki firmy Touratech.

Dzięki temu zestawowi łatwo i przyjemnie będziecie mogli przemieszczać się zarówno po mieście, jak i jeździć na dalsze weekendowe wypady. Jeżeli zaś wybierzecie Multistradę w wersji Touring, będziecie mieli pojazd w pełni wyposażony do podróży w najdalsze zakątki świata.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%