Motocykle Zontes 125 w Polsce: Cała kolekcja 2021 już w salonach

"Czem prędzej się wybierajcie" do najbliższego dealera motocykli Zontes

autor
2 kwietnia 2021 14:31

Takie wiadomości to my lubimy. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy logistyka bywa bardzo nieprzewidywalna. Motocykle z kolekcji 125 dostępne są już w sieci salonów dealerskich marki ZONTES. Bogata oferta zawiera aż pięć modeli i wariantów motocykli, które dostępne są zarówno na prawo jazdy kategorii A1, jak i samochodowej kategorii B. Wygląda na to, że jest w czym wybierać!

Kolekcja motocykli ZONTES 125 to modele Z125 U, Z 125 U1, Z125 Z2, oraz Z125 G1 w dwóch wersjach – z frezowanymi kołami ze stopów lekkich oraz bezdętkowymi obręczami szprychowymi.  Wszystkie motocykle ZONTES 125 oparte są na nowoczesnej platformie jaką jest chłodzona cieczą jednostka napędowa z czterozaworową głowicą z rozrządem DOHC. Silnik posiada 6-biegową skrzynię oraz sprzęgło antyhoppingowe i generuje aż 14,7 KM przy 8500 obrotów. Dzięki wysokim osiągom, dorównującym maksymalnym parametrom określonym przez przepisy homologacyjne dla motocykli klasy 125, dynamika jazdy prezentuje się na najwyższym poziomie. Bogate wyposażenie z oświetleniem w technologii Full-Led, systemem zasilania wtryskiem paliwa Delphi i zaawansowanym układem ABS marki Bosch na czele, sprawia, że motocykle ZONTES serii 125 mogą z powodzeniem konkurować z każdym motocyklem tej klasy. Nawet z motocyklami z tzw. segmentu premium.

Motocykle Zontes 125: jest w czym wybierać

Do wyboru mamy dwie odmiany sportowych, miejskich,  neo-scramblera w dwóch wersjach oraz motocykla łączącego świat streetfighterów z maszynami z pogranicza scramblerów i supermoto. Każda z tych maszyn odznacza się wyszukanym, dopracowanym i oryginalnym designem, najwyższą jakością wykonania i rozbudowanym wyposażeniem standardowym. Oprócz wspomnianych nowinek technologicznych w postaci układu ABS czy oświetlenia LED, na wyposażeniu każdej z maszyn znajdują się również rozbudowane wyświetlacze LCD w kokpicie, gniazda USB, dwie mapy zapłonu, a także wytrzymałe gmole ochronne ze zintegrowanymi crash-padami. Dodatkowo modelu Z 125 U oraz Z 125 U1 posiadają system bezkluczykowej obsługi.

Wszystko to sprawia, że motocykle ZONTES serii 125 świetnie sprawdzą się zarówno jako jednoślady dla zaawansowanych i już „sprofilowanych” motocyklistów, jak i pojazdy służące do stawiania pierwszych kroków w motocyklowym świecie i szkół nauki jazdy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

My już mieliśmy okazję sprawdzić jak te sprzęty jeżdżą i co oferują, dlatego zachęcamy do rzucenia okiem na nasze recenzje oraz na nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie wideo z testów.

Pełna lista punktów dealerskich oraz więcej informacji o motocyklach ZONTES dostępnych jest na stronie www.zontespolska.pl

Zaktualizowano 2 kwietnia 2021 14:45

Ostatnie doniesienia

autor
Przemysław Borkowski
30 kwietnia 2021 11:50