Aktualnie czytasz:
Destination Yamaha – oficjalne centrum testowe współtworzone przez Polaków!
0

Motofiesta, jako jedyna w Polsce i jedna z 8 firm na świecie, została oficjalnym tour operatorem nowopowstałej platformy Destination Yamaha, stworzonej przez Yamaha Motor.

Oficjalna premiera miała miejsce 24 maja w centrum ekspedycyjnym Nicka Sandersa – znanego brytyjskiego podróżnika, który siedmiokrotnie okrążył świat na motocyklu.

Na wycieczkach Destination Yamaha jeździ się nie tylko po szosie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Celem powstania Destination Yamaha jest odpowiedź na potrzeby klientów i fanów marki Yamaha, którzy chcą odbyć fantastyczną motocyklową podróż po najciekawszych zakątkach nie tylko Europy, ale całego świata. Destination Yamaha jest platformą, na której w szybki i łatwy sposób możecie Państwo wybrać wymarzony wyjazd.

Oferta Motofiesty w branży turystyki motocyklowej wkrótce się poszerzy. Dla poszukujących bardziej egzotycznych kierunków pojawią się wyjazdy chociażby do Ameryki Południowej, a także wycieczka po najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
67%
0%
0%