Aktualnie czytasz:
Destination Yamaha – oficjalne centrum testowe współtworzone przez Polaków!
0

Motofiesta, jako jedyna w Polsce i jedna z 8 firm na świecie, została oficjalnym tour operatorem nowopowstałej platformy Destination Yamaha, stworzonej przez Yamaha Motor.

Oficjalna premiera miała miejsce 24 maja w centrum ekspedycyjnym Nicka Sandersa – znanego brytyjskiego podróżnika, który siedmiokrotnie okrążył świat na motocyklu.

Na wycieczkach Destination Yamaha jeździ się nie tylko po szosie.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Celem powstania Destination Yamaha jest odpowiedź na potrzeby klientów i fanów marki Yamaha, którzy chcą odbyć fantastyczną motocyklową podróż po najciekawszych zakątkach nie tylko Europy, ale całego świata. Destination Yamaha jest platformą, na której w szybki i łatwy sposób możecie Państwo wybrać wymarzony wyjazd.

Oferta Motofiesty w branży turystyki motocyklowej wkrótce się poszerzy. Dla poszukujących bardziej egzotycznych kierunków pojawią się wyjazdy chociażby do Ameryki Południowej, a także wycieczka po najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%