Aktualnie czytasz:
California Superbike School w Polsce – zmiany w kalendarzu 2020
0

Utrzymujący się stan epidemii zmusił organizatora California Superbike School w Polsce do korekty kalendarza na sezon 2020.

Szkoła obecna w Polsce od roku 2011 jest organizacją międzynarodową i większość jej personelu stanowią obywatele krajów europejskich, w tym tych najbardziej dotkniętych epidemią: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Grecji. Nikt nie jest w stanie dać organizatorom gwarancji, że nawet w przypadku gdy Polska otworzy swoje granice – wymienione kraje uczynią podobnie. Nie wiadomo również, czy osoby przyjeżdżające do Polski z innych krajów nie będą poddawane dodatkowym środkom zabezpieczającym takim jak kwarantanna, badania, itd. Ponadto do przeprowadzenia imprezy niezbędne jest również zaplecze gastronomiczne oraz hotelowe, które w ciągu najbliższego miesiąca zgodnie z zapowiedziami rządu nie wróci do pracy.

Tym samym terminy 14 i 15 maja na torze Poznań oraz 8 i 9 czerwca na torze Silesiaring uznane zostały za obarczone zbyt dużym ryzykiem organizacyjnych komplikacji. Uczniowie mają w chwili obecnej do wyboru nowy termin 27 i 28 lipca na torze Silesiaring oraz 21 i 22 sierpnia na Torze Poznań.

Studenci mają do wyboru trzy opcje:
– przeniesienie szkolenia na nowy termin
– zamiana dotychczasowej rezerwacji na voucher na równoważne szkolenie w całym sezonie 2021
– zwrot wpłaty w pełnej wysokości

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Szczegółowe informacje na temat zmian w kalendarzu szkoły znajdziecie na jej stronie internetowej www.superbikeschool.pl, oraz pod adresem info@superbikeschool.pl i telefonem +48 509 155 792.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%