Aktualnie czytasz:
California Superbike School w Polsce – zmiany w kalendarzu 2020

Utrzymujący się stan epidemii zmusił organizatora California Superbike School w Polsce do korekty kalendarza na sezon 2020.

Szkoła obecna w Polsce od roku 2011 jest organizacją międzynarodową i większość jej personelu stanowią obywatele krajów europejskich, w tym tych najbardziej dotkniętych epidemią: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Grecji. Nikt nie jest w stanie dać organizatorom gwarancji, że nawet w przypadku gdy Polska otworzy swoje granice – wymienione kraje uczynią podobnie. Nie wiadomo również, czy osoby przyjeżdżające do Polski z innych krajów nie będą poddawane dodatkowym środkom zabezpieczającym takim jak kwarantanna, badania, itd. Ponadto do przeprowadzenia imprezy niezbędne jest również zaplecze gastronomiczne oraz hotelowe, które w ciągu najbliższego miesiąca zgodnie z zapowiedziami rządu nie wróci do pracy.

Tym samym terminy 14 i 15 maja na torze Poznań oraz 8 i 9 czerwca na torze Silesiaring uznane zostały za obarczone zbyt dużym ryzykiem organizacyjnych komplikacji. Uczniowie mają w chwili obecnej do wyboru nowy termin 27 i 28 lipca na torze Silesiaring oraz 21 i 22 sierpnia na Torze Poznań.

Studenci mają do wyboru trzy opcje:
- przeniesienie szkolenia na nowy termin
- zamiana dotychczasowej rezerwacji na voucher na równoważne szkolenie w całym sezonie 2021
- zwrot wpłaty w pełnej wysokości

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Szczegółowe informacje na temat zmian w kalendarzu szkoły znajdziecie na jej stronie internetowej www.superbikeschool.pl, oraz pod adresem info@superbikeschool.pl i telefonem +48 509 155 792.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub