Aktualnie czytasz:
BMW Motorrad Concept Link – elektryczny skuter przyszłości
0

BMW pokaże ciekawy concept bike już w ten najbliższy podczas Concorso d’Eleganza Villa d’Este nad jeziorem Como. Projekt ma wyznaczać kierunki w którym będzie podążać BMW.

Concept Link w moim odczuciu to ciut więcej niż marketingowy popis i chęć zwrócenia na siebie uwagi. BMW przecież śmiało można określić jako jednego z pionierów elektrycznych jednośladów, oczywiście jeśli mówimy o „dużych” markach. Odkładając na bok tabelki sprzedaży, elektryczny skuter C Evolution dumnie widnieje w ofercie. BMW z Concept Link idzie o krok dalej, zastanawiając się nad tym w którym kierunku pójdzie tzw. urban mobility.

Szczegółów jest nieprzesadnie dużo. Skuter na pewno jest elektryczny, a baterie znajdują się w podłogach. Dotykowy ekran współpracuje z wyświetlaczem pełniącym funkcję niedużej szyby. Dotykowe przyciski przy manetkach można dowolnie programować.

W kurtce uszytej z najnowszych materiałów znajduje się specjalny chip, dzięki któremu można zapomnieć o kluczyku. Pod siedzeniem jest także bagażnik, otwierany w dość nietypowy sposób.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Schowek pod siedzeniem, otwierany od boku.

Concept Link posiada intrygującą, futurystyczną bryłę, która na moje oko współgra z tym, co dzieje się w koncernie BMW (kto widział nową serię 8?!). Jednak z całości chyba najbardziej podoba mi się to, że tego typu – pozornie mocno futurystyczne – pojazdy są bliżej niż nam się wydaje. I w sumie nic w tym złego.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
57%
0%
14%