Aktualnie czytasz:
BMW K 1600 C 2018? Zapowiedź kolejnego wcielenia sześciocylindrówki

Wizualizacje pierwotnie pokazane w 2015 roku znów wypływają. Czy BMW planuje wprowadzenie kolejnej wersji swojego topowego, sześciocylindrowego turystyka? Model "C" miałby być nieco bardziej lifestylową, opartą o baggera interpretacją turystyki "na bogato".

Wizualizacje zostały złożone Biurze Własności Intelektualnej Unii Europejskiej. BMW K 1600 C to w sumie model "B", czyli bagger, z... centralnym kufrem. Nieco to nieintuicyjne, zwłaszcza w kontekście posiadania w ofercie turystyczego i ultra-wypasionego GTL-a. Ale ciężko byłoby powiedzieć, że BMW nie wie co robi.

Według Visordown'a nowy model byłby kierowany na rynek amerykański, gdzie bazowe K 1600 jest zbyt, cóż, niemieckie. Bagger wygląda ciekawiej, a bagger z kuferkiem będzie do tego funkcjonalny. Stany Zjednoczone posiada największą liczbę odbiorców motocykli, które z europejskiej perspektywy mogłoby być nieco bezsensowne.

Zerknijcie na zdjęcia i sami oceńcie. Jeśli K 1600 C w ogóle trafi do oferty to bez dwóch zdań poznamy je podczas targów EICMA:

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%

Podziel się opinią

lub