BMW K 1600 C 2018? Zapowiedź kolejnego wcielenia sześciocylindrówki

Wizualizacje pierwotnie pokazane w 2015 roku znów wypływają. Czy BMW planuje wprowadzenie kolejnej wersji swojego topowego, sześciocylindrowego turystyka? Model “C” miałby być nieco bardziej lifestylową, opartą o baggera interpretacją turystyki “na bogato”.

Wizualizacje zostały złożone Biurze Własności Intelektualnej Unii Europejskiej. BMW K 1600 C to w sumie model “B”, czyli bagger, z… centralnym kufrem. Nieco to nieintuicyjne, zwłaszcza w kontekście posiadania w ofercie turystyczego i ultra-wypasionego GTL-a. Ale ciężko byłoby powiedzieć, że BMW nie wie co robi.

Według Visordown’a nowy model byłby kierowany na rynek amerykański, gdzie bazowe K 1600 jest zbyt, cóż, niemieckie. Bagger wygląda ciekawiej, a bagger z kuferkiem będzie do tego funkcjonalny. Stany Zjednoczone posiada największą liczbę odbiorców motocykli, które z europejskiej perspektywy mogłoby być nieco bezsensowne.

Zerknijcie na zdjęcia i sami oceńcie. Jeśli K 1600 C w ogóle trafi do oferty to bez dwóch zdań poznamy je podczas targów EICMA:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button