Bezpiecznie u dealerów Yamahy. Salony motocyklowe otwarte

Dodatnie temperatury zwiastują początek sezonu dla miłośników motocykli, skuterów i pojazdów ATV. Panująca pandemia koronawirusa budzi jednak liczne obawy przed wizytą w salonie lub serwisie. Yamaha Motor – Oddział w Polsce wraz z siecią dealerską wdraża procedury mające na celu podniesienie bezpieczeństwa Klientów i pracowników w tym trudnym okresie.

Oto treść komunikatu prasowego jaki przekazał nam polski oddział Yamaha Motor:

W trakcie kwarantanny zalecamy kontakt zdalny – obsługa salonów i serwisów pozostaje do Państwa dyspozycji pod telefonami i emailami podanymi na końcu komunikatu. Dealerzy są także przygotowani na wizyty osobiste – w każdym salonie znajdują się płyny do dezynfekcji, a sprzedawcy i kierownicy serwisów przyjmują zainteresowanych zgodnie z zasadami ograniczonego kontaktu i zachowania bezpiecznej odległości

Pierwszy raz w historii umożliwiamy zakup naszych pojazdów na odległość! Zapraszamy do składania zamówień na wymarzony sprzęt mailowo, telefonicznie, poprzez aplikację MyGarage lub konfigurator na stronie www.yamaha-motor.pl. Po finalizacji takiego zamówienia dealer je zrealizuje i dostarczy pojazd pod drzwi (do 30 km od salonu transport jest gratis).

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Z myślą o Klientach Yamaha Motor wprowadza również bezpłatny transport motocykla lub skutera marki Yamaha przy zamówieniu usługi serwisowej, takiej jak przegląd okresowy, naprawa czy przygotowanie do sezonu. Kierowca będzie obsługiwał Państwa pojazd w rękawiczkach i zdezynfekuje manetki płynem odkażającym.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom bezpieczeństwa dealerzy Yamahy oferują też bezpłatną wysyłkę zamówień o wartości od 50 zł złożonych z oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, odzieży i gadżetów.

Yamaha Motor – Oddział w Polsce i jej sieć dealerska dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalnie bezpieczną obsługę przy umożliwieniu korzystania z oferty marki Yamaha.

Listę otwartych salonów i serwisów Yamaha znajdziecie na stronie: https://www.yamaha-motor.eu/content/dam/pl-assets/news/pdf/Godziny_pracy_salonow_i_serwisow_Yamaha.pdf

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button