Aktualnie czytasz:
Będą naklejki z datą ważności przeglądu skutera lub motocykla?
8
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Po polskich drogach jeździ sporo samochodów i motocykli, skuterów oraz motorowerów o mocno wątpliwym stanie technicznym. Dziś ryzyko jazdy bez ważnego badania jest niewielkie – jedynie podczas kontroli dokumentów policjant może sprawdzić ważność badania, a do tego w większości przypadków sytuacja kończy się jedynie skierowaniem na badania i brakiem mandatu. Teraz ma się to zmienić. Każdy podczas badań technicznych ma otrzymywać naklejkę na tablice rejestracyjną wraz z datą ważności przeglądu pojazdu.

Co myślicie o tym pomyśle?

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%
 • 5 kwietnia 2014 at 19:57

  Głupota, kolejny sposób na wyciąganie od nas kasy. W jaki sposób ma to podnieść bezpieczeństwo? To może wprowadzmy też obowiązkowe nalepki czy mam OC, AC to napewno też podniesie „bezpieczeństwo” ruchu drogowego.

 • Zdjęcie profilowe specops
  5 kwietnia 2014 at 20:06

  Komu to potrzebne?Nie pasuje mi to zbytnio bo mam rejestracje zamiast błotnika i po każdej jeżdzie po deszczu i błocie jest cała zapaćkana błotem i ciekawe czy te nalepki bedą sie dobrze trzymać na rejestracji.

 • Zdjęcie profilowe specops
  5 kwietnia 2014 at 21:30

  Spokojnie jak robiłem rok temu przegląd to nikt sie nie przyczepił a nawet nie miałem światła stopu ,ale starszy pan pomarudził żebym zrobił to światło i podbił 🙂

 • Zdjęcie profilowe
  5 kwietnia 2014 at 21:33

  Ja to widzę tak:
  Po pierwsze, wzrost kosztów przeglądu, może nie dużo, ale jednak, bo nikt nalepek za free nie będzie rozdawał.
  Po drugie, pomysłodawcą jest na pewno ktoś kto widzi w tym interes. Gadanie o łatwiejszej kontroli i takie tam to lipa.
  Po trzecie, trwałość naklejek. Jeśli mają być trwałe to trudno będzie je zerwać. Jeśli będą trudne do zerwania, będziemy naklejać jedna na drugą i zrobi się kicha po kilku latach. Jeśli będą łatwe do zerwania na pewno będą ginąć. Zgubiona nalepka to znowu koszty.

  Niech się wezmą za łatanie dziur, ale w jezdniach, nie w budżecie.

 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  5 kwietnia 2014 at 23:16

  Przede wszystkim @specops bez błotnika to możesz nie przejść przeglądu w ogóle.

 • Zdjęcie profilowe Gwidon
  9 kwietnia 2014 at 12:31

  Dla mnie spoko , Na terenie niemiec to standard.

 • Zdjęcie profilowe
  22 sierpnia 2014 at 15:41

  hyena napisał:

  W tym kraju debiliz goni kretynizm. To jest tak potrzebne jak oko w d… Brak słów. Jeszcze brakuje gaśnicy 10kg do skutera oraz trókąt i apteczka. Ktoś powinien się dobrze puknąć w coś co nazywa u siebie głową.

  Akurat apteczka miałaby sens iwarto ją akurat mieć.

 • Zdjęcie profilowe hyena
  22 sierpnia 2014 at 17:24

  W tym kraju debiliz goni kretynizm. To jest tak potrzebne jak oko w d… Brak słów. Jeszcze brakuje gaśnicy 10kg do skutera oraz trókąt i apteczka. Ktoś powinien się dobrze puknąć w coś co nazywa u siebie głową.