Aktualnie czytasz:
Autostrada A4 otrzyma nowe Miejsca Obsługi Podróżnych przy wschodnim odcinku
0

To dobra informacja także dla motocyklistów, którzy będą na przykład wybierać się na wakacje ze zachodu polski chociażby w Bieszczady. GDDKiA ogłosiło przetarg na zagospodarowanie osiem Miejsc Obsługi Podróżnych przy autostradzie A4.

Rzeszowski oddział GDDKiA poinformował, że rozpisano nowy przetarg na osiem Miejsc Obsługi Podróżnych przy wschodnim odcinku autostrady A4. Jak podaje motoryzacyjny oddział Onetu, w oparciu o informacje Polskiej Agencji Prasowej, przetarg dotyczy MOP-ów: Paszczyna Płn., Paszczyna Płd., Łukawiec, Pawłosiów, Cieszacin, Chotyniec, Hruszowice. Wszystkie miejsca są miejscami II lub III kategorii, co oznacza, że przeznaczono je pod stacje benzynowe, gastronomię lub zaplecze noclegowe.

Wcześniej GDDKiA rozpisywało przetarg na zagospodarowanie miejsc, ale nie wyłoniono w nim zwycięscy. Obecnie zmieniono warunki, które mają zapewnić, że w/w nieruchomości zostaną zagospodarowane. Docelowo co ok 20 km miałoby znaleźć się działające Miejsce Obsługi Podróżnych.

Ostatecznie to dobra informacja dla motocyklistów, którzy będą podróżować np. z Wrocławia na wakacje w Bieszczady. Motocykliści jakby nie patrzeć bardziej odczuwają brak regularnie rozłożonych stacji benzynowych. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek musiał podróżował drogą S8 w stronę Warszawy - choć i tutaj pojawiają się kolejne inwestycje.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Źródło: Onet Moto

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%