Aktualnie czytasz:
Autostrada A4 otrzyma nowe Miejsca Obsługi Podróżnych przy wschodnim odcinku
0

To dobra informacja także dla motocyklistów, którzy będą na przykład wybierać się na wakacje ze zachodu polski chociażby w Bieszczady. GDDKiA ogłosiło przetarg na zagospodarowanie osiem Miejsc Obsługi Podróżnych przy autostradzie A4.

Rzeszowski oddział GDDKiA poinformował, że rozpisano nowy przetarg na osiem Miejsc Obsługi Podróżnych przy wschodnim odcinku autostrady A4. Jak podaje motoryzacyjny oddział Onetu, w oparciu o informacje Polskiej Agencji Prasowej, przetarg dotyczy MOP-ów: Paszczyna Płn., Paszczyna Płd., Łukawiec, Pawłosiów, Cieszacin, Chotyniec, Hruszowice. Wszystkie miejsca są miejscami II lub III kategorii, co oznacza, że przeznaczono je pod stacje benzynowe, gastronomię lub zaplecze noclegowe.

Wcześniej GDDKiA rozpisywało przetarg na zagospodarowanie miejsc, ale nie wyłoniono w nim zwycięscy. Obecnie zmieniono warunki, które mają zapewnić, że w/w nieruchomości zostaną zagospodarowane. Docelowo co ok 20 km miałoby znaleźć się działające Miejsce Obsługi Podróżnych.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Ostatecznie to dobra informacja dla motocyklistów, którzy będą podróżować np. z Wrocławia na wakacje w Bieszczady. Motocykliści jakby nie patrzeć bardziej odczuwają brak regularnie rozłożonych stacji benzynowych. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek musiał podróżował drogą S8 w stronę Warszawy – choć i tutaj pojawiają się kolejne inwestycje.

Źródło: Onet Moto

 
Czytaj
REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%