Aktualnie czytasz:
Acrapovic - niesamowita muzyka dla uszu oraz wspaniałe wrażenia wizualne
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Każdy kto kocha motocykle, kocha też dźwięk schodzącego z obrotów, czy też wspinającego się na nie, silnika spalinowego. Dźwięk nie tłumiony, ale specjalnie modulowany przez akcesoryjny wydech to muzyka dla uszu każdego motocyklisty.

Nie inaczej jest w tym przypadku, ale nie tylko o dźwięk chodzi w tym wideo. Zobaczcie jakie "marchewy" sypie ten komin Acrapovic'a. Wygląda to wprost fenomenalnie! Czy jest wśród was ktoś, kto nie chciałby się przejechać tą maszyną w długim, alpejskim tunelu?? Szczerze wątpię!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
50%
  • Zdjęcie profilowe
    Dawid181
    23 sierpnia 2016 at 18:04

    U tu wiedzę że autor troszkę niewyedukowany jak robi takiego byka w nazwie marki. Żenada