90 tysięcy subskrypcji kanału Jednoślad.pl na YouTube. Dziękujemy, że jesteście z nami!

autor
2 listopada 2020 12:08

9. urodziny, 90 tysięcy subskrypcji i ponad 30 milionów wyświetleń naszych produkcji wideo na YouTube. Dziękujemy!

Mijają lata, świat się zmienia, zmieniamy się i my. Przez 9 lat działalności naszego kanału na Youtube nasze filmy obejrzane zostały ponad 30 milionów razy! Ta liczba zobowiązuje, a przede wszystkim jeszcze bardziej zachęca nas do dalszego działania i pokazywania Wam wszystkiego co związane z napędzanymi jednośladami.

Pierwsze wideo pojawiło się na naszym kanale 11 lsitopada 2011 roku. Za kilka dni na kanał na YouTube będzie obchodzić już dziewąte urodziny! Jak to szybko leci!

Ten sezon nie był łatwy. Zawirowania związane z niespodziewanymi wydarzeniami odbiły się także na częstotliwości naszych publikacji wideo. Ale wracamy do pracy ze wzmożoną siłą i we wzmocnionym składzie.
Pierwsze efekty możecie zobaczyć w naszej najnowszej produkcji, do której obejrzenia serdecznie Was zachęcamy. Dzięki, że jesteście i zostańcie z nami!

REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Skorzystaj z oferty specjalnej Suzuki Travel Pack. Kupując motocykle GSX-S1000F i V-Strom 1050XT zyskasz pakiet akcesoriów dzięki którym spełnisz swoje podróżnicze marzenia za sterami nowego Suzuki.