Aktualnie czytasz:
Top Gear: Clarkson ponownie w BBC? Gwiazdor na rozmowie w dawnej macierzystej stacji.
0

Czyżby Jeremy Clarkson miał wrócić do BBC? Na razie nic nie jest pewne. Wiadomo tylko, że pojawił się na spotkaniu w siedzibie firmy.

Od czasu pamiętnego incydentu przy nagrywaniu programu Top Gear Jeremy Clarkson nie jest już gwiazdą BBC. W czasie przygotowań do emisji kolejnego odcinka legendarnego show doszło do kłótni między prowadzącym a producentem. Niestety sprzeczka zakończyła się rękoczynami. To sprawiło, że władze BBC postanowiły podziękować kontrowersyjnemu dziennikarzowi za współpracę. W ślad za nim z programu odeszli pozostali dwaj prowadzący – James May i Richard Hammond.

Tymczasem Jeremy Clarkson pierwszy raz od czasu zwolnienia pojawił się w gmachu BBC Western House. Musimy jednak zasmucić tych, którzy wierzyli w powrót dawnego Top Gear – nie była to rozmowa w sprawie pracy. Clarkson spotkał się z Chrisem Evansem, prowadzącym audycję w BBC Radio 2.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Oczywiście wizyta Clarksona w siedzibie niedawnego pracodawcy wywołała spore poruszenie. Jednakże zgromadzonym przed wejściem dziennikarzom nie dane było porozmawiać z gwiazdorem.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

fot.: www.theguardian.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%