Aktualnie czytasz:
Top Gear: Clarkson ponownie w BBC? Gwiazdor na rozmowie w dawnej macierzystej stacji.
0

Czyżby Jeremy Clarkson miał wrócić do BBC? Na razie nic nie jest pewne. Wiadomo tylko, że pojawił się na spotkaniu w siedzibie firmy.

Od czasu pamiętnego incydentu przy nagrywaniu programu Top Gear Jeremy Clarkson nie jest już gwiazdą BBC. W czasie przygotowań do emisji kolejnego odcinka legendarnego show doszło do kłótni między prowadzącym a producentem. Niestety sprzeczka zakończyła się rękoczynami. To sprawiło, że władze BBC postanowiły podziękować kontrowersyjnemu dziennikarzowi za współpracę. W ślad za nim z programu odeszli pozostali dwaj prowadzący – James May i Richard Hammond.

Tymczasem Jeremy Clarkson pierwszy raz od czasu zwolnienia pojawił się w gmachu BBC Western House. Musimy jednak zasmucić tych, którzy wierzyli w powrót dawnego Top Gear – nie była to rozmowa w sprawie pracy. Clarkson spotkał się z Chrisem Evansem, prowadzącym audycję w BBC Radio 2.

Oczywiście wizyta Clarksona w siedzibie niedawnego pracodawcy wywołała spore poruszenie. Jednakże zgromadzonym przed wejściem dziennikarzom nie dane było porozmawiać z gwiazdorem.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

fot.: www.theguardian.com

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%