Aktualnie czytasz:
Przepisy: nie będzie ekoszlabanów dla starych pojazdów
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Nie będzie zakazu wjazdu do centrum miasta dla starych aut. Posłowie PO wycofali się z pomysłu tworzenia stref ograniczonego ruchu dla pojazdów, które nie spełniają norm emisji spalin. Czy pomysł nie wytrzymał krytyki, czy to ukłon w stronę wyborców?

Od kilku miesięcy trwałą dyskusja dotycząca wprowadzenia ekoszlabanów – zakazu wjazdu starych pojazdów do centrum miasta. Pomysł spotykał się przede wszystkim z krytyką i został uznany próbę wymuszenia na obywatelach kupna nowych pojazdów. Ostatecznie posłowie PO wycofali się z tej inicjatywy.
– To i dobry i zły pomysł. Projekt nie był głupi, ale niedopracowany. Nie mogą interesy polityczne przeważać nad zdrowym rozsądkiem – powiedział w rozmowie z x-news dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%