Aktualnie czytasz:
Przepisy: nie będzie ekoszlabanów dla starych pojazdów
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Nie będzie zakazu wjazdu do centrum miasta dla starych aut. Posłowie PO wycofali się z pomysłu tworzenia stref ograniczonego ruchu dla pojazdów, które nie spełniają norm emisji spalin. Czy pomysł nie wytrzymał krytyki, czy to ukłon w stronę wyborców?

Od kilku miesięcy trwałą dyskusja dotycząca wprowadzenia ekoszlabanów - zakazu wjazdu starych pojazdów do centrum miasta. Pomysł spotykał się przede wszystkim z krytyką i został uznany próbę wymuszenia na obywatelach kupna nowych pojazdów. Ostatecznie posłowie PO wycofali się z tej inicjatywy.
- To i dobry i zły pomysł. Projekt nie był głupi, ale niedopracowany. Nie mogą interesy polityczne przeważać nad zdrowym rozsądkiem - powiedział w rozmowie z x-news dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%