Aktualnie czytasz:
Przepisy: nie będzie ekoszlabanów dla starych pojazdów
0

Nie będzie zakazu wjazdu do centrum miasta dla starych aut. Posłowie PO wycofali się z pomysłu tworzenia stref ograniczonego ruchu dla pojazdów, które nie spełniają norm emisji spalin. Czy pomysł nie wytrzymał krytyki, czy to ukłon w stronę wyborców?

Od kilku miesięcy trwałą dyskusja dotycząca wprowadzenia ekoszlabanów – zakazu wjazdu starych pojazdów do centrum miasta. Pomysł spotykał się przede wszystkim z krytyką i został uznany próbę wymuszenia na obywatelach kupna nowych pojazdów. Ostatecznie posłowie PO wycofali się z tej inicjatywy.
– To i dobry i zły pomysł. Projekt nie był głupi, ale niedopracowany. Nie mogą interesy polityczne przeważać nad zdrowym rozsądkiem – powiedział w rozmowie z x-news dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%