Aktualnie czytasz:
Wypadki: Polskie autostrady jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie
0

Wielkie projekty, inwestycje, remonty i budowy miały poprawić jakość podróżowania po Polsce. Tymczasem autostrady zbierają śmiertelne żniwo. Jednak to nie zawsze droga jest winna. Częściej śmierć przywożą sami kierowcy.

Szerokie i proste drogi zachęcają do szybkiej jazdy. Tyle tylko, że jest to jazda o wiele szybsza niż przepisowe 140 km/h. Efekty takiego szaleństwa są opłakane. Tylko w tym roku w wypadkach na polskich autostradach życie straciło prawie 100 osób. A mamy dopiero połowę maja.

Gdzie leży problem? Przede wszystkim w brawurze i bezmyślności kierowców. Trudno bowiem nazwać rozsądną osobę, która bez względu na warunki drogowe gna z prędkością ponad 200 km/h.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%