Aktualnie czytasz:
Wypadki: Polskie autostrady jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie
0

Wielkie projekty, inwestycje, remonty i budowy miały poprawić jakość podróżowania po Polsce. Tymczasem autostrady zbierają śmiertelne żniwo. Jednak to nie zawsze droga jest winna. Częściej śmierć przywożą sami kierowcy.

Szerokie i proste drogi zachęcają do szybkiej jazdy. Tyle tylko, że jest to jazda o wiele szybsza niż przepisowe 140 km/h. Efekty takiego szaleństwa są opłakane. Tylko w tym roku w wypadkach na polskich autostradach życie straciło prawie 100 osób. A mamy dopiero połowę maja.

Gdzie leży problem? Przede wszystkim w brawurze i bezmyślności kierowców. Trudno bowiem nazwać rozsądną osobę, która bez względu na warunki drogowe gna z prędkością ponad 200 km/h.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%