7 milionów odtworzeń wideo Jednoślad.pl na YouTube!

Od stycznia do września udało nam się wygenerować 7 milionów odsłon wideo na YouTube, a 95% z nich posiada "łapkę w górę". Liczba subskrybcji kanału to już 55 tysięcy. W tym roku powstało ponad 100 filmów. 

W dziewięć miesięcy bieżącego roku stworzyliśmy ponad 100 filmów na kanale Jednoślad.pl. Przełożyło się to na świetne statystyki! 7 milionów odtworzeń wideo, 17 milionów minut (!!!) i 55 tysięcy subskrybcji - to wyniki do stycznia do września tego roku. Wyniki z których jesteśmy bardzo dumni i za które dziękujemy Wam - naszym widzom.

Najpopularniejszym wideo była lista Leszka, które jest także najpopularniejszym wideo wyprodukowanym w tym roku. Zasięg? Ponad 500 000 wyświetleń:

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

2,58 miliona unikalnych użytkowników

Równie dobrze prezentują się także statystyki portalu. Od początku tego roku do końca września Jednoślad.pl odwiedziło 2,58 miliona unikalnych użytkowników. 95,6% z nich posługuje się językiem polskim, a większość użytkowników pochodziło z organicznego wyszukiwania - co oznacza, że statystyki nie były "pompowane" social mediami. Z tego także jesteśmy bardzo dumni i za to także dziękujemy!

Mimo paskudnej pogody i ogólnie nieciekawego sezonu motocyklowego, Jednoślad.pl trzyma się mocno. Jeszcze raz: serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Tak Leszek cieszy się z dobrych wyników...

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button