7 milionów odtworzeń wideo Jednoślad.pl na YouTube!

Od stycznia do września udało nam się wygenerować 7 milionów odsłon wideo na YouTube, a 95% z nich posiada "łapkę w górę". Liczba subskrybcji kanału to już 55 tysięcy. W tym roku powstało ponad 100 filmów. 

W dziewięć miesięcy bieżącego roku stworzyliśmy ponad 100 filmów na kanale Jednoślad.pl. Przełożyło się to na świetne statystyki! 7 milionów odtworzeń wideo, 17 milionów minut (!!!) i 55 tysięcy subskrybcji - to wyniki do stycznia do września tego roku. Wyniki z których jesteśmy bardzo dumni i za które dziękujemy Wam - naszym widzom.

Najpopularniejszym wideo była lista Leszka, które jest także najpopularniejszym wideo wyprodukowanym w tym roku. Zasięg? Ponad 500 000 wyświetleń:

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

2,58 miliona unikalnych użytkowników

Równie dobrze prezentują się także statystyki portalu. Od początku tego roku do końca września Jednoślad.pl odwiedziło 2,58 miliona unikalnych użytkowników. 95,6% z nich posługuje się językiem polskim, a większość użytkowników pochodziło z organicznego wyszukiwania - co oznacza, że statystyki nie były "pompowane" social mediami. Z tego także jesteśmy bardzo dumni i za to także dziękujemy!

Mimo paskudnej pogody i ogólnie nieciekawego sezonu motocyklowego, Jednoślad.pl trzyma się mocno. Jeszcze raz: serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Tak Leszek cieszy się z dobrych wyników...

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button