Aktualnie czytasz:
7 milionów odtworzeń wideo Jednoślad.pl na YouTube!
0

Od stycznia do września udało nam się wygenerować 7 milionów odsłon wideo na YouTube, a 95% z nich posiada „łapkę w górę”. Liczba subskrybcji kanału to już 55 tysięcy. W tym roku powstało ponad 100 filmów. 

W dziewięć miesięcy bieżącego roku stworzyliśmy ponad 100 filmów na kanale Jednoślad.pl. Przełożyło się to na świetne statystyki! 7 milionów odtworzeń wideo, 17 milionów minut (!!!) i 55 tysięcy subskrybcji – to wyniki do stycznia do września tego roku. Wyniki z których jesteśmy bardzo dumni i za które dziękujemy Wam – naszym widzom.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Najpopularniejszym wideo była lista Leszka, które jest także najpopularniejszym wideo wyprodukowanym w tym roku. Zasięg? Ponad 500 000 wyświetleń:

2,58 miliona unikalnych użytkowników

Równie dobrze prezentują się także statystyki portalu. Od początku tego roku do końca września Jednoślad.pl odwiedziło 2,58 miliona unikalnych użytkowników. 95,6% z nich posługuje się językiem polskim, a większość użytkowników pochodziło z organicznego wyszukiwania – co oznacza, że statystyki nie były „pompowane” social mediami. Z tego także jesteśmy bardzo dumni i za to także dziękujemy!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Mimo paskudnej pogody i ogólnie nieciekawego sezonu motocyklowego, Jednoślad.pl trzyma się mocno. Jeszcze raz: serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Tak Leszek cieszy się z dobrych wyników…

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
25%
heh...
25%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%