Aktualnie czytasz:
7 milionów odtworzeń wideo Jednoślad.pl na YouTube!
0

Od stycznia do września udało nam się wygenerować 7 milionów odsłon wideo na YouTube, a 95% z nich posiada „łapkę w górę”. Liczba subskrybcji kanału to już 55 tysięcy. W tym roku powstało ponad 100 filmów. 

W dziewięć miesięcy bieżącego roku stworzyliśmy ponad 100 filmów na kanale Jednoślad.pl. Przełożyło się to na świetne statystyki! 7 milionów odtworzeń wideo, 17 milionów minut (!!!) i 55 tysięcy subskrybcji – to wyniki do stycznia do września tego roku. Wyniki z których jesteśmy bardzo dumni i za które dziękujemy Wam – naszym widzom.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Najpopularniejszym wideo była lista Leszka, które jest także najpopularniejszym wideo wyprodukowanym w tym roku. Zasięg? Ponad 500 000 wyświetleń:

2,58 miliona unikalnych użytkowników

Równie dobrze prezentują się także statystyki portalu. Od początku tego roku do końca września Jednoślad.pl odwiedziło 2,58 miliona unikalnych użytkowników. 95,6% z nich posługuje się językiem polskim, a większość użytkowników pochodziło z organicznego wyszukiwania – co oznacza, że statystyki nie były „pompowane” social mediami. Z tego także jesteśmy bardzo dumni i za to także dziękujemy!

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Mimo paskudnej pogody i ogólnie nieciekawego sezonu motocyklowego, Jednoślad.pl trzyma się mocno. Jeszcze raz: serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Tak Leszek cieszy się z dobrych wyników…

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
25%
heh...
25%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%