Bezpieczeństwo: salon kosmetyczny za kółkiem, czyli: "kobieta potrafi"

Kobiety, które za kierownicą poprawiają makijaż są dość częstym widokiem. Jednak mało kiedy zdarza nam się zobaczyć przedstawicielkę płci pięknej prowadzącej samochód z… lokówką w ręku!

Taki właśnie przypadek udało się nagrać w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W czasie porannej drogi do pracy pasażerowie jednego z samochodów zauważyli nietypową sytuację, która miała miejsce w jadącym tuż obok aucie terenowym. Kiedy zrównali się z pojazdem ich oczom ukazał się widok z jednej strony zabawny, z drugiej jednak mrożący krew w żyłach. Prowadząca samochód blondynka przy pomocy trzymanej w rękach lokówki przygotowywała doskonałą fryzurę. Zapewne chciała wyglądać tego dnia powalająco.

Szkoda tylko, że zamiast zająć się prowadzeniem samochodu, skupiła się raczej na zabiegach kosmetycznych. Z drugiej strony – jeżeli wiecie jak się jeździ po amerykańskich drogach – takie zachowanie nie będzie Was dziwić. W każdym razie – drogie Panie – nie próbujcie tego w Waszych samochodach ani tym bardziej na Waszych skuterach.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button