Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo: salon kosmetyczny za kółkiem, czyli: „kobieta potrafi”
0

Kobiety, które za kierownicą poprawiają makijaż są dość częstym widokiem. Jednak mało kiedy zdarza nam się zobaczyć przedstawicielkę płci pięknej prowadzącej samochód z… lokówką w ręku!

Taki właśnie przypadek udało się nagrać w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W czasie porannej drogi do pracy pasażerowie jednego z samochodów zauważyli nietypową sytuację, która miała miejsce w jadącym tuż obok aucie terenowym. Kiedy zrównali się z pojazdem ich oczom ukazał się widok z jednej strony zabawny, z drugiej jednak mrożący krew w żyłach. Prowadząca samochód blondynka przy pomocy trzymanej w rękach lokówki przygotowywała doskonałą fryzurę. Zapewne chciała wyglądać tego dnia powalająco.

Szkoda tylko, że zamiast zająć się prowadzeniem samochodu, skupiła się raczej na zabiegach kosmetycznych. Z drugiej strony – jeżeli wiecie jak się jeździ po amerykańskich drogach – takie zachowanie nie będzie Was dziwić. W każdym razie – drogie Panie – nie próbujcie tego w Waszych samochodach ani tym bardziej na Waszych skuterach.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%