Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo: salon kosmetyczny za kółkiem, czyli: „kobieta potrafi”
0

Kobiety, które za kierownicą poprawiają makijaż są dość częstym widokiem. Jednak mało kiedy zdarza nam się zobaczyć przedstawicielkę płci pięknej prowadzącej samochód z… lokówką w ręku!

Taki właśnie przypadek udało się nagrać w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W czasie porannej drogi do pracy pasażerowie jednego z samochodów zauważyli nietypową sytuację, która miała miejsce w jadącym tuż obok aucie terenowym. Kiedy zrównali się z pojazdem ich oczom ukazał się widok z jednej strony zabawny, z drugiej jednak mrożący krew w żyłach. Prowadząca samochód blondynka przy pomocy trzymanej w rękach lokówki przygotowywała doskonałą fryzurę. Zapewne chciała wyglądać tego dnia powalająco.

Szkoda tylko, że zamiast zająć się prowadzeniem samochodu, skupiła się raczej na zabiegach kosmetycznych. Z drugiej strony – jeżeli wiecie jak się jeździ po amerykańskich drogach – takie zachowanie nie będzie Was dziwić. W każdym razie – drogie Panie – nie próbujcie tego w Waszych samochodach ani tym bardziej na Waszych skuterach.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%