Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo: salon kosmetyczny za kółkiem, czyli: „kobieta potrafi”
0

Kobiety, które za kierownicą poprawiają makijaż są dość częstym widokiem. Jednak mało kiedy zdarza nam się zobaczyć przedstawicielkę płci pięknej prowadzącej samochód z… lokówką w ręku!

Taki właśnie przypadek udało się nagrać w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W czasie porannej drogi do pracy pasażerowie jednego z samochodów zauważyli nietypową sytuację, która miała miejsce w jadącym tuż obok aucie terenowym. Kiedy zrównali się z pojazdem ich oczom ukazał się widok z jednej strony zabawny, z drugiej jednak mrożący krew w żyłach. Prowadząca samochód blondynka przy pomocy trzymanej w rękach lokówki przygotowywała doskonałą fryzurę. Zapewne chciała wyglądać tego dnia powalająco.

Szkoda tylko, że zamiast zająć się prowadzeniem samochodu, skupiła się raczej na zabiegach kosmetycznych. Z drugiej strony – jeżeli wiecie jak się jeździ po amerykańskich drogach – takie zachowanie nie będzie Was dziwić. W każdym razie – drogie Panie – nie próbujcie tego w Waszych samochodach ani tym bardziej na Waszych skuterach.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%