125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak drugą, najpopularniejszą marką motocyklową w Polsce
0

Coraz więcej sprzedanych modeli i coraz większa rozpoznawalność – ostatnie miesiące to niekwestionowany sukces marki „Junak”. Czyżby zadziałała inwestycja w sentyment do nazwy rodem z PRLu?

Początek tego roku jest dla Junaka wyjątkowy. Sprzedaż produktów tej firmy wzrosła w pierwszym kwartale tego roku o blisko 1000%. Dokładnie jest to 982,5% w stosunku do okresu styczeń-marzec w ubiegłym roku. Wynika to z raportu PZPM. Dzięki tak dynamicznej sprzedaży od stycznia do marca zarejestrowano w Polsce 682 motocykle marki Junak.
Karol Kopytek, kierownik ds. klientów kluczowych Junak twierdzi, że taki wynik to zasługa nowej kolekcji motocykli i skuterów

Jesteśmy niezwykle dumni z awansu na pozycję drugą w rankingu rejestracji nowych motocykli. To powód do radości, jednocześnie ogromna odpowiedzialność jaka na nas ciąży. Chcemy dalej rozwijać naszą kolekcję jednośladów, dbając zwłaszcza o jakość i optymalną cenę zakupu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Trzeba przyznać, że wiosenna oferta Junaka jest wyjątkowo interesująca. Można kupić agresywnie wyglądające motocykle M16 125 czy M11 125. Zaś zwolennicy łagodniejszych rozwiązań zadowolą się lżejszym i tańszym rozwiązaniem w postaci takich modeli jak Junak 121, 123 czy też 131.
Mogłoby się wydawać, że sukces marka zawdzięcza wykorzystaniu legendarnego logo „Junak”, które dla wielu Polaków jest wręcz sentymentalne. Jednak Karol Kopytek inaczej wyjaśnia spektakularny wzrost sprzedaży.

Wszystkie te konstrukcje są już znane na rynku i łącznie przejechały setki tysięcy kilometrów ciesząc się bezawaryjną i nieprzerwaną pracą. Jestem przekonany, że to właśnie opinie właścicieli motocykli Junak w dużym stopniu sprawiają, że te propozycje cieszą się tak dużym zainteresowaniem w sezonie 2015.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Czy rzeczywiście tak będzie? Czekamy na Wasze opinie dotyczące nowych motocykli ze stajni Junaka.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%