Aktualnie czytasz:
Warszawa: kolejny fragment S8 oddany do użytku
0

Pół roku przed wyznaczonym terminem nowy fragment trasy S8 został otwarty dla kierowców. Dzięki odcinkowi Opacz-Paszków będzie można ominąć korki w Raszynie i Jankach.

Otwarcie nowego odcina oznacza szybszy wyjazd z Warszawy. I to o co najmniej pół godziny. Będziemy mogli, jadąc obwodnicą Warszawy zjechać na węźle Opacz i dojechać do Katowic i Wrocławia omijać korki, omijając Raszyn i Janki.
Jednocześnie Generalne Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że do końca roku zostanie otwartych kilka kolejnych nawiązujących na tę drogę odcinków.
Również z samą drogą wiąże się kilka ciekawostek.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

fot.: GDDKiA

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%