Aktualnie czytasz:
Białystok: pijany kierowca TIRa wypadł z kabiny. Samochód zatrzymali inni kierowcy.
0

Akcja prawie jak z filmu - kierowcy ścigali, a w końcu zatrzymali ciężarówkę. Ulicami Białego stoku ciężarówkę prowadził kompletnie pijany mężczyzna. Był tak zalany, że nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach.

Dwaj mężczyźni, w tym policjant z Białegostoku, uniemożliwili jazdę pijanemu kierowcy ciężarówki. Co ciekawe nie był to ani Polak, ani Rosjanin, o których najłatwiej w tym rejonie Polski. 33-letni Łotysz jechał całą szerokością drogi, zmuszając innych kierujących do ucieczki na pobocze.

Kierowca miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Sąd skazał go na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu 4 lata oraz 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%