Aktualnie czytasz:
Policjanci na motocyklach - oni też lubią się pokazać!
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Na co dzień noszą mundury albo czarne garnitury - tym razem w skórzanych ubraniach. Pod Warszawą odbył się zlot motocyklistów należących do służb mundurowych. Przybyli także goście z innych krajów.

W pracy ich głównym zajęciem jest pilnowanie, czy inni przestrzegają prawa. Nie oznacza to jednak, że życie policjanta ogranicza się tylko do pracy. Okazuje się, że wielu z nich, w czasie wolnym bardzo chętnie siada na motocykl. Można się było o tym przekonać pod Warszawą. Nad Zalewem Zegrzyńskim odbył się pierwszy motocyklowy zlot służb mundurowych. Pojawili się na nim funkcjonariusze BOR, ABW, służby więziennej i policji.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%