125 ccm
Aktualnie czytasz:
YouTuber Sadam poderwał dziewczynę na motocykl Junaka? Czy to fake?
1

Polski, a może nawet światowy Internet odbiegł film w którym YouTube'owy prankster - Sadam poddaje napotkaną dziewczynę pewnemu eksperymentowi. Sprawdza czy odegranie roli bogatego obcokrajowca na motocyklu pomoże mu w zdobyciu kobiety. Wideo "Poor vs Rich Social Experiment" ma już ponad milion odsłon.

Przez ostatnie 3 dni wielu z Was przesyłało nam link do tego filmu poprzez adres redakcja@jednoslad.pl. Wiele jest także Waszych komentarzy dotyczących wiarygodności samego wideo. Mnóstwo w tym sugestii, że film jest jedynie "fejkiem". Trudno nam się do tego odnieść - ilu widzów tyle opinii.

Odpowiadając na inne Wasze wątpliwości dotyczące motocykla - jest to Junak RS 125, który pewnie pojawia się w tym wideo nieprzypadkowo, przynajmniej naszym zdaniem. Czy ten model idealnie wpisuje się w wizerunek bogatego obcokrajowca? W oczach laika zapewne tak. A Waszym zdaniem?

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe pustelnig
    13 listopada 2015 at 17:11

    Motocykl jak motocykl. Niczym się praktycznie nie wyróżnia.
    A co do filmiku to może być on prawdziwy, sam widziałem takie dziewczyny wiele razy :/