125 ccm
Aktualnie czytasz:
YouTuber Sadam poderwał dziewczynę na motocykl Junaka? Czy to fake?
1

Polski, a może nawet światowy Internet odbiegł film w którym YouTube’owy prankster – Sadam poddaje napotkaną dziewczynę pewnemu eksperymentowi. Sprawdza czy odegranie roli bogatego obcokrajowca na motocyklu pomoże mu w zdobyciu kobiety. Wideo „Poor vs Rich Social Experiment” ma już ponad milion odsłon.

Przez ostatnie 3 dni wielu z Was przesyłało nam link do tego filmu poprzez adres redakcja@jednoslad.pl. Wiele jest także Waszych komentarzy dotyczących wiarygodności samego wideo. Mnóstwo w tym sugestii, że film jest jedynie „fejkiem”. Trudno nam się do tego odnieść – ilu widzów tyle opinii.

Odpowiadając na inne Wasze wątpliwości dotyczące motocykla – jest to Junak RS 125, który pewnie pojawia się w tym wideo nieprzypadkowo, przynajmniej naszym zdaniem. Czy ten model idealnie wpisuje się w wizerunek bogatego obcokrajowca? W oczach laika zapewne tak. A Waszym zdaniem?

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe pustelnig
    13 listopada 2015 at 17:11

    Motocykl jak motocykl. Niczym się praktycznie nie wyróżnia.
    A co do filmiku to może być on prawdziwy, sam widziałem takie dziewczyny wiele razy :/