125 ccm
Aktualnie czytasz:
YouTuber Sadam poderwał dziewczynę na motocykl Junaka? Czy to fake?
1

Polski, a może nawet światowy Internet odbiegł film w którym YouTube’owy prankster – Sadam poddaje napotkaną dziewczynę pewnemu eksperymentowi. Sprawdza czy odegranie roli bogatego obcokrajowca na motocyklu pomoże mu w zdobyciu kobiety. Wideo „Poor vs Rich Social Experiment” ma już ponad milion odsłon.

Przez ostatnie 3 dni wielu z Was przesyłało nam link do tego filmu poprzez adres redakcja@jednoslad.pl. Wiele jest także Waszych komentarzy dotyczących wiarygodności samego wideo. Mnóstwo w tym sugestii, że film jest jedynie „fejkiem”. Trudno nam się do tego odnieść – ilu widzów tyle opinii.

Odpowiadając na inne Wasze wątpliwości dotyczące motocykla – jest to Junak RS 125, który pewnie pojawia się w tym wideo nieprzypadkowo, przynajmniej naszym zdaniem. Czy ten model idealnie wpisuje się w wizerunek bogatego obcokrajowca? W oczach laika zapewne tak. A Waszym zdaniem?

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe pustelnig
    13 listopada 2015 at 17:11

    Motocykl jak motocykl. Niczym się praktycznie nie wyróżnia.
    A co do filmiku to może być on prawdziwy, sam widziałem takie dziewczyny wiele razy :/