125 ccm
Aktualnie czytasz:
YouTuber Sadam poderwał dziewczynę na motocykl Junaka? Czy to fake?
1

Polski, a może nawet światowy Internet odbiegł film w którym YouTube’owy prankster – Sadam poddaje napotkaną dziewczynę pewnemu eksperymentowi. Sprawdza czy odegranie roli bogatego obcokrajowca na motocyklu pomoże mu w zdobyciu kobiety. Wideo „Poor vs Rich Social Experiment” ma już ponad milion odsłon.

Przez ostatnie 3 dni wielu z Was przesyłało nam link do tego filmu poprzez adres redakcja@jednoslad.pl. Wiele jest także Waszych komentarzy dotyczących wiarygodności samego wideo. Mnóstwo w tym sugestii, że film jest jedynie „fejkiem”. Trudno nam się do tego odnieść – ilu widzów tyle opinii.

Odpowiadając na inne Wasze wątpliwości dotyczące motocykla – jest to Junak RS 125, który pewnie pojawia się w tym wideo nieprzypadkowo, przynajmniej naszym zdaniem. Czy ten model idealnie wpisuje się w wizerunek bogatego obcokrajowca? W oczach laika zapewne tak. A Waszym zdaniem?

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe pustelnig
    13 listopada 2015 at 17:11

    Motocykl jak motocykl. Niczym się praktycznie nie wyróżnia.
    A co do filmiku to może być on prawdziwy, sam widziałem takie dziewczyny wiele razy :/