YouTuber Sadam poderwał dziewczynę na motocykl Junaka? Czy to fake?

Polski, a może nawet światowy Internet odbiegł film w którym YouTube’owy prankster – Sadam poddaje napotkaną dziewczynę pewnemu eksperymentowi. Sprawdza czy odegranie roli bogatego obcokrajowca na motocyklu pomoże mu w zdobyciu kobiety. Wideo „Poor vs Rich Social Experiment” ma już ponad milion odsłon.

Przez ostatnie 3 dni wielu z Was przesyłało nam link do tego filmu poprzez adres [email protected] Wiele jest także Waszych komentarzy dotyczących wiarygodności samego wideo. Mnóstwo w tym sugestii, że film jest jedynie „fejkiem”. Trudno nam się do tego odnieść – ilu widzów tyle opinii.

Odpowiadając na inne Wasze wątpliwości dotyczące motocykla – jest to Junak RS 125, który pewnie pojawia się w tym wideo nieprzypadkowo, przynajmniej naszym zdaniem. Czy ten model idealnie wpisuje się w wizerunek bogatego obcokrajowca? W oczach laika zapewne tak. A Waszym zdaniem?

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Motocykl jak motocykl. Niczym się praktycznie nie wyróżnia.
    A co do filmiku to może być on prawdziwy, sam widziałem takie dziewczyny wiele razy :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button